Şenol Güneş

Şenol Güneş milli takımda işbaşı yaptı!

Şenol Güneş milli takımda işbaşı yaptı! Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Türkiye Futbol Federasyonu'nun Riva'daki tesislerine gelerek milli takımda işbaşı yaptı.

Beşiktaş'ta Şenol Güneş'in yerine gelecek isim belli oldu

Şenol Güneş'in yerine gelecek isim belli oldu Beşiktaş'ta Milli Takım'la anlaşan Şenol Güneş’ten doğan boşluk için Abdullah Avcı düşünülüyor.

Yıldıray Baştürk'ten Şenol Güneş'e çağrı

Yıldıray Baştürk'ten Şenol Güneş'e çağrı 2002 FIFA Dünya Kupası'nda 3'üncü olan Milli Takımın kadrosunda yer alan eski futbolcu Yıldıray Baştürk, Şenol Güneş'e çağrıda bulundu.

Ricardo Quaresma Beşiktaş yönetimine Şenol Güneş'i şikayet etti

Ricardo Quaresma Şenol Güneş'e patladı! Devre arasında Beşiktaş ile bağlarını koparma noktasına gelen Ricardo Quaresma, Yeni Malatyaspor maçının ardından, "1.5 yıllık daha sözleşmem var ve bitene kadar burada kalacağım" ifadelerini kullanmıştı.

Beşiktaş'ta Şenol Güneş alarmı! Erken ayrılabilir

Beşiktaş'ta Şenol Güneş alarmı! Erken ayrılabilir Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, "Şenol Güneş gitmek isterse sezon sonunu beklemeden yolları ayırabiliriz" dedi. Eğer erken bir ayrılık olursa takımı lig bitimine kadar Guti'nin çalıştırması bekleniyor.

TFF açıkladı! Şenol Güneş Milli Takım'ın başına geçti

Milli takımda ikinci Şenol Güneş dönemi başlıyor Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre Şenol Güneş A Milli Takım Teknik Direktörlüğü görevine getirildi.

Beşiktaş'ta 4 yönetici Şenol Güneş'i istemiyor

Beşiktaş'ta 4 yönetici Şenol Güneş'i istemiyor Ahmet Nur Çebi’nin ayrılmasından sonra yeni yönetimle Şenol Güneş arasında yaşanan uyuşmazlık bardağı taşırıyor. 4 ‘As’ yönetici sezon bitmeden yolların ayrılması için bastırıyor.