Şenol Güneş

TFF açıkladı! Şenol Güneş Milli Takım'ın başına geçti

Milli takımda ikinci Şenol Güneş dönemi başlıyor Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre Şenol Güneş A Milli Takım Teknik Direktörlüğü görevine getirildi.

Beşiktaş'ta 4 yönetici Şenol Güneş'i istemiyor

Beşiktaş'ta 4 yönetici Şenol Güneş'i istemiyor Ahmet Nur Çebi’nin ayrılmasından sonra yeni yönetimle Şenol Güneş arasında yaşanan uyuşmazlık bardağı taşırıyor. 4 ‘As’ yönetici sezon bitmeden yolların ayrılması için bastırıyor.

Şenol Güneş istifa iddialarını yalanladı

Şenol Güneş'ten istifa iddialarına yanıt Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, basın açıklaması yayınlayarak, istifa edeceği iddialarını kesin bir dille yalanladı.

Şenol Güneş yenilginin faturasını Kagawa'ya kesti

Şenol Güneş maçın faturasını Kagawa'ya kesti Süper Lig'in 23. haftasında Fenerbahçe karşısında 3-0 öne geçip maçı 3-3 bitiren Beşiktaş'ta Teknik Direktör Şenol Güneş, devre arasında transfer edilen Japon yıldız Kagawa'ya maç sonunda eleştiride bulundu.

Yıldırım Demirören Şenol Güneş görüşmesinin perde arkası

İşte gizli görüşmenin perde arkası Bir süredir adı milli takım ile anılan Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş'in, 2004 yılından sonra tekrar ay yıldızlı takımın başına geçeceği haberleri gündeme bomba gibi düştü. Ancak hem Beşiktaş yönetimi hem de Şenol Güneş'in kendisi Yıldırım Demirören ile bir görüşme yapıldığını ancak milli takım ile ilgili haberlerin gerçeği yansıtmadığını ifade etti. Peki o görüşmede neler oldu? İşte o görüşmenin perde arkası...

Şenol Güneş Ricardo Quaresma transferiyle ilgili konuştu

Şenol Güneş'ten Quaresma açıklaması Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, basın mensuplarıyla gerçekleştirdiği sohbet toplantısında Ricardo Quaresma, Vida ve Tolgay Arslan'ın transferleriyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'ta hedefte Şenol Güneş var

Şenol Güneş için tehlike çanları çalıyor Beşiktaş’ta Erzurumspor beraberliğinin ardından teknik direktör Şenol Güneş yine tartışılmaya başlandı. Güneş, oyucu tercihleri sebebiyle hedef tahtasına oturtulurken taraftarın da güvenini kaybetti.