Şenol Güneş

Şenol Güneş Fatih Terim'i solladı! 710 milyon TL

Şenol Güneş Fatih Terim'i solladı! 710 milyon TL Şenol Güneş, hocalık kariyerinde oyuncu satışında 116 milyon euro (710 milyon TL) ile ilk sırada. Onu 51 milyon euro ile Aykut Kocaman, 45 milyon euro ile de Fatih Terim takip ediyor.

Barcelona'dan Şenol Güneş'in o sözlerine esprili tweet!

Barcelona'dan Şenol Güneş'in o sözlerine esprili tweet! Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in dün düzenlediği basın toplantısında sarf ettiği Messi sözleri üzerine Barcelona'nın resmi Twitter hesabından esprili bir yorum geldi.

Mircea Lucescu'dan Beşiktaş kampına ziyaret

Mircea Lucescu'dan Beşiktaş kampına ziyaret A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Beşiktaş'ın Antalya kampını ziyaret etti. Şenol Güneş'in Lucescu'ya sarılıp sohbet etmesi dikkat çekti.

Fikret Orman'dan çarpıcı sözler! Transfere ihtiyacımız yok

Fikret Orman'dan çarpıcı sözler! Transfere ihtiyacımız yok Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Isparta'da gündeme dair açıklamalarda bulundu. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, transfere ihtiyaçları olmadığını, belki sağ beke bir futbolcu alabileceklerini söyledi.

Şenol Güneş'ten Burak Yılmaz'a tavsiye! 'Kulaklarını tıka...'

Şenol Güneş'ten Burak Yılmaz'a tavsiye! 'Kulaklarını tıka...' Taraftarların tepkisinden çekinen Burak Yılmaz'la bir toplantı yapan Şenol Güneş, "Sen artık çocuk değilsin. Tecrübeni konuşturacaksın" diyerek oyuncusunu motive etmeye çalıştı.

Şenol hoca istedi Quaresma kadroya geri alındı!

Şenol hoca istedi Quaresma kadroya geri alındı! Antalya kampına katılmaması beklenen Quaresma, teknik direktör Şenol Güneş'in isteği üzerine yeniden kadroya dahil edildi.

Aykut Kocaman Fatih Terim ve Şenol Güneş'i geçti

Aykut Kocaman Fatih Terim ve Şenol Güneş'i geçti Süper Lig'de görev yapan teknik adamlar içinde 2018 yılında en iyi puan ortalamasına sahip hoca Aykut Kocaman oldu.