Şenol Güneş

Gökhan Töre'nin idmandan kovulma nedeni

Gökhan Töre'nin idmandan kovulma nedeni Beşiktaş'ın dünkü idmanında tatsız bir olay yaşanmıştı. Antrenmandan kovulan Gökhan Töre'nin hocasının sözünü dinlemediği için bu cezayı aldığı ortaya çıktı.

Gökhan Töre Şenol Güneş için çalışacak

Gökhan Töre Şenol Güneş için çalışacak Yaşadığı sakatlıklar nedeniyle iki sezondur futboldan uzak kalan Gökhan Töre, milli arayı en iyi şekilde değerlendirecek.

Şenol Güneş'in gözü eski öğrencisi Cenk Tosun'da

Şenol Güneş'in gözü eski öğrencisi Cenk Tosun'da Gol yollarında sıkıntı çeken, Borja ve Kokorin'den de umduğunu bulamayan Kartal'ın listesindeki isimlere Cenk Tosun da eklendi.

Şenol Güneş'ten mağlubiyet itirafı

Şenol Güneş'ten mağlubiyet itirafı Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Malmö mağlubiyetinin ardından 'kötü futbol' itirafında bulundu.

Oğuzhan'dan Şenol Güneş'e şok tepki!

Oğuzhan'dan Şenol Güneş'e şok tepki! Kayserispor maçında performansıyla beklentileri karşılayamayan Beşiktaş'ın kaptanı Oğuzhan Özyakup, 60. dakikada yerini Tolgay Arslan'a bıraktı.

Şenol Güneş'in abisinden flaş açıklama! Sezon sonu Beşiktaş'tan ayrılır!

Şenol Güneş'in abisinden flaş açıklama! Sezon sonu Beşiktaş'tan ayrılır! Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş'in abisi Zekeriya Güneş, kardeşi ile ilgili Beşiktaş camiasını yakından ilgilendiren bir açıklama yaptı. Zekeriya Güneş'e göre Şenol Güneş sezon sonu Beşiktaş'tan ayrılabilir.

Mete Kalkavan'a küfür etti mi? Caner Erkin hakim karşısında

Mete Kalkavan'a küfür etti mi? Caner Erkin hakim karşısında Geçen sezon Medipol Başakşehir'le oynanan maçta hakem Mete Kalkavan’a küfrettiği iddia edilen Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin, hakim karşısına çıktı.