Şenol Güneş

Ricardo Quaresma'dan Şenol Güneş itirafı

Ricardo Quaresma'dan Şenol Güneş itirafı Portekizli futbolcu Ricardo Quaresma, Instagram TV'ye özel yaptığı açıklamada, Şenol Güneş'le başlarda anlaşamadıklarını ancak zamanla bu sorunun ortadan kalktığını söyledi.

Şenol Güneş Karius'u gözden çıkardı! Yerine Tolga geçiyor

Şenol Güneş Karius'u gözden çıkardı! Yerine Tolga geçiyor Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Genk ile oynanacak UEFA Avrupa Ligi maçında kaleyi Tolga Zengin'e emanet etmeyi düşünüyor.

Gökhan Töre'den buzları eriten paylaşım

Gökhan Töre'den buzları eriten paylaşım Geçtiğimiz gün Şenol Güneş'in talimatlarına uymadığı için antrenmandan kovulan Gökhan Töre, sosyal medya hesabından deneyimli teknik adamla güldükleri bir paylaşım yaptı.

Gökhan Töre'nin idmandan kovulma nedeni

Gökhan Töre'nin idmandan kovulma nedeni Beşiktaş'ın dünkü idmanında tatsız bir olay yaşanmıştı. Antrenmandan kovulan Gökhan Töre'nin hocasının sözünü dinlemediği için bu cezayı aldığı ortaya çıktı.

Gökhan Töre Şenol Güneş için çalışacak

Gökhan Töre Şenol Güneş için çalışacak Yaşadığı sakatlıklar nedeniyle iki sezondur futboldan uzak kalan Gökhan Töre, milli arayı en iyi şekilde değerlendirecek.

Şenol Güneş'in gözü eski öğrencisi Cenk Tosun'da

Şenol Güneş'in gözü eski öğrencisi Cenk Tosun'da Gol yollarında sıkıntı çeken, Borja ve Kokorin'den de umduğunu bulamayan Kartal'ın listesindeki isimlere Cenk Tosun da eklendi.

Şenol Güneş'ten mağlubiyet itirafı

Şenol Güneş'ten mağlubiyet itirafı Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Malmö mağlubiyetinin ardından 'kötü futbol' itirafında bulundu.