Şenol Güneş

Burak Yılmaz milli takıma geri dönecek mi?

Burak Yılmaz milli takıma geri dönecek mi? Beşiktaş formasıyla 7 maçta 5 gollük performans sergileyerek sezonun ikinci yarısına damgasını vuran Burak Yılmaz, milli formaya yeniden kavuşuyor.

Şenol Güneş basın toplantısı düzenleyecek

Şenol Güneş basın toplantısı düzenleyecek Beşiktaş'ta son dakika haberi. Teknik Direktör Şenol Güneş'in yarın basın toplantısı düzenleyeceği açıklandı. Güneş'in, TFF'nin resmi açıklamasının ardından Beşiktaş'taki durumu ve milli takımdaki geleceği ile ilgili açıklamalar yapması bekleniyor.

TFF Şenol Güneş'i resmen açıkladı! İşte ilk görevi

TFF Şenol Güneş'i resmen açıkladı! İşte ilk görevi Türkiye Futbol Federasyonu, Şenol Güneş'in Arnavutluk ve Moldova maçlarında teknik direktör olarak görevlendirildiğini açıkladı.

Şenol Güneş milli takımda işbaşı yaptı!

Şenol Güneş milli takımda işbaşı yaptı! Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Türkiye Futbol Federasyonu'nun Riva'daki tesislerine gelerek milli takımda işbaşı yaptı.

Beşiktaş'ta Şenol Güneş'in yerine gelecek isim belli oldu

Şenol Güneş'in yerine gelecek isim belli oldu Beşiktaş'ta Milli Takım'la anlaşan Şenol Güneş’ten doğan boşluk için Abdullah Avcı düşünülüyor.

Yıldıray Baştürk'ten Şenol Güneş'e çağrı

Yıldıray Baştürk'ten Şenol Güneş'e çağrı 2002 FIFA Dünya Kupası'nda 3'üncü olan Milli Takımın kadrosunda yer alan eski futbolcu Yıldıray Baştürk, Şenol Güneş'e çağrıda bulundu.

Ricardo Quaresma Beşiktaş yönetimine Şenol Güneş'i şikayet etti

Ricardo Quaresma Şenol Güneş'e patladı! Devre arasında Beşiktaş ile bağlarını koparma noktasına gelen Ricardo Quaresma, Yeni Malatyaspor maçının ardından, "1.5 yıllık daha sözleşmem var ve bitene kadar burada kalacağım" ifadelerini kullanmıştı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER