Şenol Güneş

Şenol Güneş Akhisar maçındaki kural hatası ile ilgili konuştu

Şenol Güneş Akhisar maçındaki kural hatası ile ilgili konuştu Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Akhisarspor maçındaki kural hatasıyla ilgili soruya, “Maç başlamadan önce zaten belliydi. Bizim için ne olursa olsun çıkıp top oynamak istedik. Futbolcuların bu durumdan haberi yoktu” diye konuştu.

Flaş takas! Beşiktaş Gökhan Töre'ye karşılık genç yıldızı istiyor

Flaş takas! Beşiktaş Gökhan Töre'ye karşılık genç yıldızı istiyor Beşiktaş'ta Şenol Güneş'in kadroda düşünmediği Gökhan Töre takasta kullanılacak. Siyah beyazlılar, Kayserispor'un Töre için yaptığı teklife "Bilal Başacıkoğlu ile takas yapalım" yanıtını verdi.

Şenol Güneş Fatih Terim'i solladı! 710 milyon TL

Şenol Güneş Fatih Terim'i solladı! 710 milyon TL Şenol Güneş, hocalık kariyerinde oyuncu satışında 116 milyon euro (710 milyon TL) ile ilk sırada. Onu 51 milyon euro ile Aykut Kocaman, 45 milyon euro ile de Fatih Terim takip ediyor.

Barcelona'dan Şenol Güneş'in o sözlerine esprili tweet!

Barcelona'dan Şenol Güneş'in o sözlerine esprili tweet! Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in dün düzenlediği basın toplantısında sarf ettiği Messi sözleri üzerine Barcelona'nın resmi Twitter hesabından esprili bir yorum geldi.

Mircea Lucescu'dan Beşiktaş kampına ziyaret

Mircea Lucescu'dan Beşiktaş kampına ziyaret A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Beşiktaş'ın Antalya kampını ziyaret etti. Şenol Güneş'in Lucescu'ya sarılıp sohbet etmesi dikkat çekti.

Fikret Orman'dan çarpıcı sözler! Transfere ihtiyacımız yok

Fikret Orman'dan çarpıcı sözler! Transfere ihtiyacımız yok Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Isparta'da gündeme dair açıklamalarda bulundu. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, transfere ihtiyaçları olmadığını, belki sağ beke bir futbolcu alabileceklerini söyledi.

Şenol Güneş'ten Burak Yılmaz'a tavsiye! 'Kulaklarını tıka...'

Şenol Güneş'ten Burak Yılmaz'a tavsiye! 'Kulaklarını tıka...' Taraftarların tepkisinden çekinen Burak Yılmaz'la bir toplantı yapan Şenol Güneş, "Sen artık çocuk değilsin. Tecrübeni konuşturacaksın" diyerek oyuncusunu motive etmeye çalıştı.