Şenol Güneş

Şenol Güneş’ten Ricardo Quaresma’ya kesik

Şenol Güneş’ten Ricardo Quaresma’ya kesik Beşiktaş’ta son haftalarda ortaya koyduğu futbolla eleştiriler alan Ricardo Quaresma, Kasımpaşa maçında yedek bekleyebilir.

Ryan Babel'in yeni rotası Çin

Ryan Babel'in yeni rotası Çin Beşiktaş'ın teklif ettiği yıllık ücretin çok çok üzerinde bir rakamda karşılaşan Babel'in de Çin'e gitmeye sıcak baktığı aktarıldı.

Şenol Güneş'ten Yıldırım Demirören itirafı! Milli Takım'a mı dönüyor?

Şenol Güneş'ten Yıldırım Demirören itirafı! Milli Takım'a mı dönüyor? Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Trabzonspor maçının ardından bomba açıklamalarda bulundu.

Şenol Güneş'ten mağlubiyet yorumu

Şenol Güneş'ten mağlubiyet yorumu UEFA Avrupa Ligi I Grubu son maçında Beşiktaş evinde Malmö’ye 1-0 mağlup olarak Avrupa Ligi’ne veda etti. Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, mağlubiyetin ardından konuştu.

Şenol Güneş'in satılmasını istediği 2 futbolcu

Şenol Güneş'in satılmasını istediği 2 futbolcu Şenol Güneş, alacakları konusunda kriz çıkaran Pepe ve Babel'in, "Aidiyet duyguları kalmadı" diyerek satılmasını istedi.

Şenol Güneş'ten milli takım ve Beşiktaş itirafı!

Şenol Güneş'ten milli takım ve Beşiktaş itirafı! Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, siyah-beyazlı kulübe söz verdiği için milli takımdan gelen teklifi kabul etmediğini açıkladı.

Trabzonsporlular Şenol Güneş'in hareketini tartışıyor

Trabzonsporlular Şenol Güneş'in hareketini tartışıyor Trabzonsporlular, Şenol Güneş'in kartal pençesi işareti yaptığını söylese de, ortaya çıkan videoda tecrübeli teknik adamın oyuncularına vücut diliyle bir şeyler anlattığı görülüyor.