Şenol Güneş

Şenol Güneş'in satılmasını istediği 2 futbolcu

Şenol Güneş'in satılmasını istediği 2 futbolcu Şenol Güneş, alacakları konusunda kriz çıkaran Pepe ve Babel'in, "Aidiyet duyguları kalmadı" diyerek satılmasını istedi.

Şenol Güneş'ten milli takım ve Beşiktaş itirafı!

Şenol Güneş'ten milli takım ve Beşiktaş itirafı! Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, siyah-beyazlı kulübe söz verdiği için milli takımdan gelen teklifi kabul etmediğini açıkladı.

Trabzonsporlular Şenol Güneş'in hareketini tartışıyor

Trabzonsporlular Şenol Güneş'in hareketini tartışıyor Trabzonsporlular, Şenol Güneş'in kartal pençesi işareti yaptığını söylese de, ortaya çıkan videoda tecrübeli teknik adamın oyuncularına vücut diliyle bir şeyler anlattığı görülüyor.

Şenol Güneş'ten derbi sonrası sert sözler

Şenol Güneş'ten derbi sonrası sert sözler Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Galatasaray maçının ardından açıklamalarda bulundu. Tecrübeli hoca, oyuncu tercihlerinin eleştirilmesine tepki gösterdi.

Şenol Güneş ve Fatih Terim'in derbi taktikleri

Şenol Güneş ve Fatih Terim'in derbi taktikleri Yarın oynanacak olan Beşiktaş-Galatasaray derbisi öncesi Şenol Güneş'in en büyük kozu Lens olacak. Fatih Terim ise en çok Onyekuru'ya güveniyor.

Şenol Güneş'in kaledeki seçimi Karius

Şenol Güneş'in kaledeki seçimi Karius Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, antrenmanlardaki performansıyla göz dolduran Karius'a Ankaragücü maçında kaleyi teslim edecek.

Ahmet Ağaoğlu Şenol Güneş iddialarını yalanladı

Ahmet Ağaoğlu Şenol Güneş iddialarını yalanladı Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, teknik adamlık konusunda Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ile ilgili görüştüğüne dair haberleri yalanladı.