Şenol Güneş

Emre Belözoğlu'ndan iddialı milli takım sözleri

Emre Belözoğlu'ndan iddialı milli takım sözleri Euro 2020 Elemeleri H Grubu'nda A Milli Futbol Takım, Arnavutluk ile karşı karşıya gelecek. Bu mücadele öncesi Milli Takım'ın yeni teknik direktörü Şenol Güneş ve futbolcu Emre Belözoğlu basın toplantısı düzenledi.

Lucescu için flaş iddia! Beşiktaş'a gelebilir

Lucescu için flaş iddia! Beşiktaş'a gelebilir Lucescu’nun Türk temsilcisi Süreyya Ertuğrul, Rumen hocanın Beşiktaş’a gelebileceğini açıkladı. Ertuğrul, "Beşiktaş neden olmasın? Lucescu'nun bildiği bir kulüp. Detaylıca konuşulmalı"dedi.

Beşiktaş'ta Şenol Güneş'in yerine Guti geçti

Beşiktaş'ta Şenol Güneş'in yerine bakın kim geçti Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş’in A Milli Takım’daki görevine erken başlamasının ardından Beşiktaş'ta teknik patronluk, takımın İspanyol antrenörü Guti Hernandez’e geçti.

Şenol Güneş'ten basın toplantısında büyük gaf

Şenol Güneş'ten basın toplantısında büyük gaf A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, düzenlediği basın toplantısında büyük bir gafa imza attı.

Şenol Güneş'ten Başakşehir'e ziyaret

Şenol Güneş'ten Başakşehir'e ziyaret A Milli Futbol Takımı'nın Arnavutluk ve Moldova ile oynayacağı müsabakalarda teknik direktörlük görevini üstlenecek olan Şenol Güneş, Medipol Başakşehir Kulübü'nün ziyaret etti.

Rüştü Reçber'den Şenol Güneş açıklaması

Rüştü Reçber'den Şenol Güneş açıklaması Rüştü Reçber, Medipol Başakşehir'in şampiyonluk yarışındaki şansından, Fenerbahçe'nin ligde yaşadığı sıkıntılı günlere, milli takımdan, Süper Lig'de yer alan genç kalecilerin performansına kadar birçok konuda açıklamalarda bulundu.

Aykut Torunoğulları'ndan Beşiktaş taraftarlarına çağrı: Lig daha bitmedi!

Aykut Torunoğulları'ndan Beşiktaş taraftarlarına çağrı: Lig daha bitmedi! Hollanda Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Aykut Torunoğulları, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'e karşı istifa çağrılarını eleştirerek, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER