Şenol Güneş

Şenol Güneş’ten Milli Bağış Kampanyası’na destek

Şenol Güneş’ten Milli Bağış Kampanyası’na destek A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş de Milli Bağış Kampanyası’na katıldı. Şenol Güneş kampanyaya 1 milyon liralık bağışta bulundu.

Ali Koç'tan flaş Şenol Güneş kararı

Ali Koç'tan flaş Şenol Güneş kararı Fenerbahçe'de Ersun Yanal'dan sonra yerine gelecek yeni teknik direktör çalışmaları tam gaz devam ediyor. Başkan Ali Koç gündemde olan Şenol Güneş ile ilgili kararını verdi.

Fenerbahçe'de Şenol Güneş sürprizi!

Fenerbahçe'de Şenol Güneş sürprizi! Fenerbahçe'de teknik direktör Ersun Yanal'ın görevini bırakmasının ardından yeni teknik direktör için çalışmalar başladı. Sarı lacivertli taraftarlar ise sosyal medyada Şenol Güneş'i Fenerbahçe'nin kurtarıcısı olarak görüp, takımın başına geçmesi için paylaşımlar yaptı.

Hüseyin Çimşir Şenol Güneş'in izinde!

Hüseyin Çimşir Şenol Güneş'in izinde! Trabzonspor’u liderliğe taşıyan teknik direktör Hüseyin Çimşir, ligde 4’te 4 yaparak müthiş bir başlangıca imza attı. Genç hoca bu hafta da Beşiktaş’ı yıkarsa, kendisi gibi 2004-2005 sezonunun devre arasında göreve başlayan Şenol Güneş’in 5 maçlık serisini yakalayacak.

Şenol Güneş'ten Falcao hakkında flaş sözler!

Şenol Güneş'ten Falcao hakkında flaş sözler! A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, katıldığı televizyon programında yabancı kuralı hakkında açıklamalarda bulundu.

Şenol Güneş’ten Emre Akbaba’ya EURO 2020 teklifi

Emre Akbaba’ya sürpriz teklif Galatasaray’da sakatlığının ardından sahalara dönen Emre Akbaba performansıyla, A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş’in gözüne girmeyi başardı. Şenol Güneş, yıldız oyuncuyu EURO 2020 kadrosuna katmayı düşünüyor.

Şenol Güneş'ten çok konuşulacak açıklama! 'Yabancıya karşı değilim ama...'

Şenol Güneş'ten çok konuşulacak açıklama! A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, TRT Spor'a özel açıklamalarda bulundu. Tecrübeli çalıştırıcı milli takıma geliş sürecinden, grup maçlarına; EURO 2020'deki rakiplerimizden, Türk futbolundaki sorunlara kadar bir çok önemli konuya değindi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER