SPOR MEDYASI

Rıdvan Dilmen'den Abdullah Avcı'ya eleştiri
Rıdvan Dilmen'den Abdullah Avcı'ya eleştiri
Ahmet Çakar Fikret Orman'ı topa tuttu

Ahmet Çakar Fikret Orman'ı topa tuttu Yorumcu ve eski hakemlerden Ahmet Çakar, Trabzonspor'un Beşikaş'ı farklı mağlup etmesinin ardından başkan Fikret Orman'ı topa tuttu. Ahmet Çakar, Fikret Orman'a "Beşiktaş taraftarı 'paralar nerde?' diye sorduğunda neden istifa etmedin?" sorusunu sordu.

Acun Ilıcalı'dan Ahmet Çakar'a derbi tepkisi

Acun Ilıcalı'dan Ahmet Çakar'a derbi tepkisi Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan televizyoncu Acun Ilıcalı, Beyaz TV'de Ahmet Çakar'ın Max Kruse için söylediği sözlere tepki gösterdi. Ilıcalı, "Bu adam yarın gidip ülkemizi anlatacak. Bu kötü bir şey mi? Böyle şey olur mu?" diyerek Çakar'a sitem etti.

Rıdvan Dilmen'den olay yorum! Sanki jübile maçı

Dilmen'den olay yorum! Sanki jübile maçı Usta yorumcu Rıdvan Dilmen, 0-0'lık eşitlikle sona eren Galatasaray-Fenerbahçe derbisini yorumladı. Maçın beklentilerin altında kaldığını belirten Dilmen, "Bir arkadaşın jübile maçıydı sanki" ifadelerini kullandı.

Daum'dan flaş Max Kruse ve Emre Mor yorumu!

Daum'dan flaş Max Kruse ve Emre Mor yorumu! Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Christoph Daum, Sarı Lacivertliler'in bugün Galatasaray'la karşılaşacağı dev derbi öncesinde Alman basınına çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Tecrübeli hoca, ezeli rakiplerin Max Kruse ve Emre Mor transferlerini yorumladı.