SPOR MEDYASI

TRT Spor'dan gönderilen Serkan Reçber'in yeni takımı belli oldu
TRT Spor'dan gönderilen Serkan Reçber'in yeni takımı belli oldu
Ahmet Çakar'dan Fatih Terim tepkisi!

Ahmet Çakar'dan Fatih Terim tepkisi! Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'e Kayserispor maçı sonrası yaptığı açıklamalar nedeniyle 4 maç ceza vermesi gündemdeki sıcaklığını koruyor. Cezaya itiraz hazırlığında olan Galatasaray'a, ünlü yorumcu Ahmet Çakar'dan da destek geldi.

TRT Spor'da Serkan Reçber'le yollar ayrıldı

TRT Spor'da Serkan Reçber'le yollar ayrıldı Ekranların sevilen spor yorumcusu Serkan Reçber, kanala veda ettiğini duyurdu.

Hıncal Uluç bu sözlerle Fatih Terim'i yerden yere vurdu

Bu sözlerle Fatih Terim'i yerden yere vurdu Usta spor adamı Hıncal Uluç, "Falcao'nun Galatasaray'a gelişi mi daha çok önemli yoksa Galatasaray'ın, tarihinde ilk defa milli takıma bir tek futbolcu bile vermemesi mi daha çok önemli?'' diyerek Fatih Terim'i yerden yere vurdu.

Radamel Falcao transferinde şok eden detay!

Radamel Falcao transferinde şok eden detay! Falcao geldi nihayet... Galatasaray mutlu sona ulaştı ama Falcao'nun transfer ücreti tartışılıyor. Fenerbahçe ise Gustavo'ya kavuştu... Peki Turgay Ciner Kasımpaşa'da nasıl para kazanıyor. Candaş Tolga Işık, Serdar Ali Çelikler ve Mehmet Ayan Kırmızı Çizgi Fitbol'da konuştu.. Galatasaray şampiyon olmazsa... Fatih Terim'in aslında zor yılı...