Milli Takım

A Milli Takım’ın Antalya kampı bugün başlıyor

A Milli Takım’ın Antalya kampı bugün başlıyor UEFA EURO 2020 Elemeleri H Grubu’nda 8 Haziran’da Konya’da Fransa ve 11 Haziran’da deplasmanda İzlanda ile karşılaşacak A Milli Takım, bugün Antalya’da kampa girecek.

A Milli Futbol Takımı aday kadrosu açıklandı

A Milli Futbol Takımı aday kadrosu açıklandı A Milli Takımı’nın EURO 2020 Elemeleri’nde Yunanistan, Özbekistan, Fransa ve İzlanda maçları aday kadrosu açıklandı. İşte Şenol Güneş'in A Milli Takım'a davet ettiği isimler...

Türkiye-Fransa maçının biletleri tükendi

Türkiye-Fransa maçının biletleri tükendi A Milli Futbol Takımı'nın 2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde Fransa ile yapacağı karşılaşmanın biletleri, genel satışa çıkarılmasından kısa süre sonra tükendi.

A Milli Futbol Takımı Yunanistan ve Özbekistan ile karşılaşacak

A Milli Futbol Takımı Yunanistan ve Özbekistan ile karşılaşacak Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2020) Elemeleri H Grubu'nda mücadele eden A Milli Takımımız, Yunanistan ve Özbekistan ile karşı karşıya gelecek.

EURO 2020 vizesi alacak 20 ülke! Türkiye kaçıncı sırada?

EURO 2020 vizesi alacak 20 ülke! Türkiye kaçıncı sırada? BBC, EURO 2020 elemelerinde gruplarda oynanan ilk iki maçın ardından finallere kalma ihtimali en yüksek 20 ülkeyi açıkladı. Türkiye'de listede yer aldı.

Türkiye FIFA dünya sıralamasında yükseldi

Türkiye FIFA dünya sıralamasında yükseldi FIFA dünya klasmanında Türkiye, iki basamak yükselerek 39. sıraya çıktı. Belçika zirvedeki yerini korudu.

Fransızlar'dan Türk bayrağı skandalı!

Fransızlar'dan Türk bayrağı skandalı! EURO 2020 elemelerinde H Grubu’nda A Milli Futbol Takımımız ile aynı grupta olan Fransa, büyük bir hata yaptı.

Fransa Milli Takım teknik direktöründen Türkiye açıklaması

Fransa Milli Takım teknik direktöründen Türkiye açıklaması Fransa Milli Takımı Teknik Direktörü Didier Deschamps, A Milli Takımımızla Haziran ayında oynayacakları maçla ilgili uyarıda bulunarak, "Türkiye'de sıcak atmosfer olacak" dedi.

Hasan Ali Kaldırım'dan büyük özveri

Hasan Ali Kaldırım'dan büyük özveri A Milli Takım'ın Moldova'yı 4-0 yendiği maçta açılış golünü atan Hasan Ali Kaldırım, dün takımı ile idmanlara başladı.

Milliler 2'de 2 yaptı Fransızları korku sardı

Milliler 2'de 2 yaptı Fransızları korku sardı A Milli Futbol Takımı, EURO 2020 Elemeleri'ne 2'de 2 yaparak başlarken Fransız basını, ay-yıldızlı ekibin kendileri için büyük bir tehdit olduğunu yazdı.