Milli Takım

Şenol Güneş için karar zamanı! Ya istifa edecek ya da görevden alınacak!

Şenol Güneş için karar zamanı! Ya istifa edecek ya da görevden alınacak! Hollanda'ya 6-1 yenildiğimiz maç sonrası A Milli Takım teknik direktörü Şenol Güneş için 'istifa' tepkileri gelmeye başladı. Şenol Güneş'in A Milli Takım'daki kaderi bugün belli olacak. Şenol Güneş, ya istifa edecek ya da TFF tarafından görevden alınacak.

Burak Yılmaz isyan etti! 'Terbiyesizce tweet atanlara dur demeliyiz!'

Burak Yılmaz isyan etti! 'Terbiyesizce tweet atanlara dur demeliyiz!' A Milli Takımımızın kaptanı Burak Yılmaz, Hollanda'ya 6-1 mağlup olmamızın ardından açıklamalarda bulundu. Burak Yılmaz, Şenol Güneş ile ilgili atılan tweetlere tepki gösterdi. Bedeli neyse ödemeye hazır olduğunu da belirtti.

Spor yazarları 6-1'lik Hollanda yenilgisini böyle yorumladı!

Spor yazarları 6-1'lik Hollanda yenilgisini böyle yorumladı! A Milli Takımımızın Hollanda'ya 6-1 yenilmesinin ardından spor yazarları bu yenilgiyi köşelerine taşıdı. Bakın 6-1'lik mağlubiyeti hakkında neler yazdılar! İşte yazılanlar...

Şenol Güneş istifa mı edecek? Hollanda yenilgisi sonrası açıklama

Şenol Güneş istifa mı edecek? Hollanda yenilgisi sonrası açıklama A Milli Takımımızın Hollanda ile karşı karşıya geldiği maç 6-1 mağlubiyetle sonuçlandı. Teknik direktörümüz Şenol Güneş, Hollanda yenilgisi sonrası açıklamalarda bulundu. Şenol Güneş kendisi hakkında istifa iddialarına cevap verdi.

Şenol Güneş Hollanda maçı öncesi konuştu! Kadroda kimler olacak?

Şenol Güneş Hollanda maçı öncesi konuştu! Kadroda kimler olacak? A Milli Takım teknik direktörü Şenol Güneş, Hollanda maçı öncesi konuştu. Şenol Güneş, Hollanda karşısında kadroda kimlerin yer alacağına, kimlerin olmayacağına dair açıklamalar yaptı. Ayrıca Şenol Güneş 'şansa kazandılar' şeklindeki daha önce kazanılan maçları yorumlayanlara da cevap verdi.

Türkiye Karadağ maçı sonrası Şenol Güneş istifa sesleri!

Türkiye Karadağ maçı sonrası Şenol Güneş istifa sesleri! İstanbul'da oynanan Türkiye - Karadağ maçının 2-2 beraberlikle sonuçlanmasının ardından teknik direktör Şenol Güneş'e yönelik tribünlerden istifa sesleri yükseldi.

Şenol Güneş İtalya maçının faturasını 4 futbolcuya kesti

Şenol Güneş İtalya maçının faturasını 4 futbolcuya kesti EURO 2020'nin açılış maçında İtalya'ya 3-0 mağlup olan Türkiye'nin ortaya koyduğu oyun hayal kırıklığı yaratmıştı. Duruma müdahale edecek teknik direktörümüz Şenol Güneş'in çarşamba günü oynanacak Galler maçında ilk 11'de 4 değişikliğe gideceği öğrenildi.

Mancini'den EURO 2020 maçı öncesi açıklama

Mancini'den EURO 2020 maçı öncesi açıklama Türkiye A Milli Futbol Takımı'mız açılış karşılaşmasında İtalya ile mücadele edecek. Roma Olimpiyat Stadı'nda oynanacak maç öncesi Gök Mavililerin teknik direktörü Roberto Mancini basın toplantısında soruları yanıtladı.

A Milli Futbol Takımı'mızın EURO 2020 kadrosu açıklandı

A Milli Futbol Takımı'mızın EURO 2020 kadrosu açıklandı EURO 2020 hazırlıklarına Antalya'da başlayan A Milli Takım'da Teknik Direktör Şenol Güneş, 30 kişilik kamp kadrosunu açıklamıştı. Hazırlıkların ikinci etabı için Almanya'ya gidecek olan A Millilerde kadro da 26 kişiye düşürüldü.

A Milli Takımımızın aday kadrosu belli oldu

A Milli Takımımızın aday kadrosu belli oldu UEFA Uluslar Ligi'nde Rusya ve Sırbistan ile mücadele edecek olan. öncesinde ise Almanya ile özel maç yapacak olan A Milli Takımımızın aday kadrosu belli oldu.

TREND HABERLER