Milli Takım

Milli Takım'daki hoca tartışmalarına Erdoğan'dan ilk yorum

Milli Takım'daki hoca tartışmalarına Erdoğan'dan ilk yorum Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "Yerli ve milli olmayı savunan bir kişi olarak Milli takımın başında yerli teknik direktör olmasını isterim" dedi.

Yıldırım Demirören Şenol Güneş görüşmesinin perde arkası

Yıldırım Demirören Şenol Güneş görüşmesinin perde arkası Bir süredir adı milli takım ile anılan Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş'in, 2004 yılından sonra tekrar ay yıldızlı takımın başına geçeceği haberleri gündeme bomba gibi düştü. Ancak hem Beşiktaş yönetimi hem de Şenol Güneş'in kendisi Yıldırım Demirören ile bir görüşme yapıldığını ancak milli takım ile ilgili haberlerin gerçeği yansıtmadığını ifade etti. Peki o görüşmede neler oldu? İşte o görüşmenin perde arkası...

Şenol Güneş A Milli Takım için kararını verdi

Şenol Güneş A Milli Takım için kararını verdi TFF'nin A Milli Takım'ın başına getirmek istediği Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, "Sezon sonu gelin" diyerek iki takımı birden çalıştırmak istemediğini söyledi.

Lucescu'dan ayrılık sonrası iddialı sözler

Lucescu'dan ayrılık sonrası iddialı sözler Türkiye Futbol Federasyonu tarafından görevine son verilen Lucescu, kovulmadığını ve karşılıklı anlaşarak ayrıldıklarını ifade etti. Rumen hoca başarılı olduğunu da belirtti.

Milli Takım'ı kimin çalıştıracağı belli oldu

Milli Takım'ı kimin çalıştıracağı belli oldu A Milli Takım'da Teknik Direktör Mircea Lucescu ile yolların ayrılmasının ardından, takımı sezon sonuna kadar Tayfur Havutçu yönetecek.

A Milli Takım'da Lucescu dönemi sona erdi

A Milli Takım'da Lucescu dönemi sona erdi Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu ile yollarını ayırdı.

Lucescu'nun kaderi belli oldu! Yıldırım Demirören'den flaş hamle

Lucescu'nun kaderi belli oldu! Yıldırım Demirören'den flaş hamle TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Haziran ayında sözleşmesi sona erecek olan Lucescu'ya kalan 3 aylık ücreti ödeyerek Rumen hocayı gönderecek.

Lucescu Roman basınına Türkiye için dert yandı

Lucescu Roman basınına Türkiye için dert yandı Romanya basınına konuşan Türkiye A Milli Futbol Takımı teknik direktörü Mircea Lucescu, Türkiye’deki en büyük problemi şu sözlerle açıklayarak dert yandı...

Lucescu'dan Cengiz'e Salah benzetmesi

Lucescu'dan Cengiz'e Salah benzetmesi A Milli Futbol Takımı'nın Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Roma'da forma giyen ve her geçen gün performansını artıran Cengiz Ünder'den övgü dolu sözlerle bahsetti.

Türkiye'nin FIFA sıralamasındaki yeri değişmedi

Türkiye'nin FIFA sıralamasındaki yeri değişmedi A Milli Futbol Takımı, FIFA dünya sıralamasının 39. basamağındaki yerini korudu.