Milli Takım

Şenol Güneş İtalya maçının faturasını 4 futbolcuya kesti

Şenol Güneş İtalya maçının faturasını 4 futbolcuya kesti EURO 2020'nin açılış maçında İtalya'ya 3-0 mağlup olan Türkiye'nin ortaya koyduğu oyun hayal kırıklığı yaratmıştı. Duruma müdahale edecek teknik direktörümüz Şenol Güneş'in çarşamba günü oynanacak Galler maçında ilk 11'de 4 değişikliğe gideceği öğrenildi.

Mancini'den EURO 2020 maçı öncesi açıklama

Mancini'den EURO 2020 maçı öncesi açıklama Türkiye A Milli Futbol Takımı'mız açılış karşılaşmasında İtalya ile mücadele edecek. Roma Olimpiyat Stadı'nda oynanacak maç öncesi Gök Mavililerin teknik direktörü Roberto Mancini basın toplantısında soruları yanıtladı.

A Milli Futbol Takımı'mızın EURO 2020 kadrosu açıklandı

A Milli Futbol Takımı'mızın EURO 2020 kadrosu açıklandı EURO 2020 hazırlıklarına Antalya'da başlayan A Milli Takım'da Teknik Direktör Şenol Güneş, 30 kişilik kamp kadrosunu açıklamıştı. Hazırlıkların ikinci etabı için Almanya'ya gidecek olan A Millilerde kadro da 26 kişiye düşürüldü.

A Milli Takımımızın aday kadrosu belli oldu

A Milli Takımımızın aday kadrosu belli oldu UEFA Uluslar Ligi'nde Rusya ve Sırbistan ile mücadele edecek olan. öncesinde ise Almanya ile özel maç yapacak olan A Milli Takımımızın aday kadrosu belli oldu.

İşte Türkiye - Macaristan maçının oynanacağı stat!

İşte Türkiye - Macaristan maçının oynanacağı stat! Türkiye Futbol Federasyonu, UEFA Uluslar Ligi'nde oynanacak Türkiye-Macaristan maçının 3 Eylül 2020 tarihinde Sivas Yeni 4 Eylül Stadı'nda oynanacağını duyurdu. Sivas, böylelikle ilk kez A Milli Takım maçına ev sahipliği yapacak.

İşte Türkiye'nin EURO 2020 formaları!

İşte Türkiye'nin EURO 2020 formaları! A Milli Takımımız’ın EURO 2020 finallerinde giyeceği formalar, sosyal medyaya sızdı. Ay-Yıldızlılar’ın sponsoru Nike’ın, Milli Takımımız için hazırladığı formalar, büyük bir başarı elde ederek yarı finale kadar çıktığımız EURO 2008’deki formaları anımsattı.

A Milli Futbol Takımı iki hazırlık maçı yapacak

A Milli Futbol Takımı iki hazırlık maçı yapacak A Milli Futbol Takımı, 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2020) hazırlıkları kapsamında Slovenya ve Avusturya ile özel maç yapacak.

Milli Takım'ın hazırlık programı belli oldu

Milli Takım'ın hazırlık programı belli oldu EURO 2020 öncesi A Milli Futbol Takımımızın hazırlık programı belli oldu. Milliler 2020 Mart ayında iki hazırlık maçı yapacak.

EURO 2020'de Türkiye'nin rakipleri belli oldu

EURO 2020'de Türkiye'nin rakipleri belli oldu EURO 2020 Elemeleri'nde H Grubu'nda bulunan ve harikalar yaratarak finallere katılmaya hak kazanan A Milli Takımımız'ın rakipleri belli oldu.

Türk Milli Takımı 3 basamak yükseldi

Türk Milli Takımı 3 basamak yükseldi A Milli Futbol Takımı, FIFA'nın Kasım ayı dünya sıralamasında 3 basamak çıkarak 29'unculuğa yükseldi.

TREND HABERLER