Milli Takım

Milli Takım'a Cenk Tosun'dan kötü haber

Milli Takım'a Cenk Tosun'dan kötü haber A Milli Futbol Takımı'nın İzlanda ve Andorra ile oynayacağı Avrupa Şampiyonası Elemeleri H Grubu maçlarının aday kadrosunda bulunan Cenk Tosun, sakatlığından dolayı kadrodan çıkartıldı.

Elemelerde en başarılı isim Şenol Güneş

Elemelerde en başarılı isim Şenol Güneş Türkiye A Milli Takımı, 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu'nu lider tamamlayarak 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası'na gitmeye çok yaklaştı.

Türkiye için 5. Avrupa Şampiyonası yükleniyor

Türkiye için 5. Avrupa Şampiyonası yükleniyor A Milli Futbol Takımı, İzlanda maçında berabere kalsa bile 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası biletini alacak. Milliler gruptan çıkmayı garantilemesi halinde 5. kez Avrupa Şampiyonası’nda yer alacak.

A Milli Takım İzlanda'ya hazırlanıyor 

A Milli Takım İzlanda'ya hazırlanıyor  A Milli Futbol Takımı, EURO 2020 Elemeleri'inde 14 Kasım Perşembe günü İstanbul'da İzlanda ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını bugün saat 18.00'de yaptığı antrenmanla sürdürdü. 

Ay-yıldızın gurur tablosu

Ay-yıldızın gurur tablosu Türkiye, tarihinin unutulmaz jenerasyonlarından birini yakaladı. EURO 2020’ye giden yolda Çağlar Söyüncü, Kaan Ayhan, Merih Demiral, Mert Çetin, Ozan Kabak ve Zeki Çelik’le oluşan savunma hattı herkese büyük bir gurur yaşattı

Şenol Güneş hedefini açıkladı

Şenol Güneş hedefini açıkladı A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Güneş, "Hedefimiz iki maçta 6 puandır, en kötü burada alacağımız bir beraberlik de gruptan çıkmamızı garantileyecektir." dedi.

Türkiye İzlanda maçı Anthony Taylor’ın

Türkiye İzlanda maçı Anthony Taylor’ın A Milli Futbol Takımı’nın, 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu’nda İzlanda ile Türk Telekom Stadyumu’nda oynayacağı maçı İngiltere Futbol Federasyonu’ndan Anthony Taylor yönetecek.

Futbolda milli mesai başlıyor

Futbolda milli mesai başlıyor A Milli Futbol Takımı, EURO 2020 Elemeleri'nde İzlanda ve Andorra ile oynayacağı maçlar öncesi ilk antrenmanını yarın yapacak.

Şenol Güneş 2022 Dünya Kupası'nda sonra emekli olacağını açıkladı

Şenol Güneş 2022 Dünya Kupası'nda sonra emekli olacağını açıkladı A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Brand Week İstanbul'da konuştu. Güneş, "Dünya Kupası'na 2002'de gittik. 48 yıl önce gitmiştik. İnşallah 2022'de tekrar görürüz. Benim için final olacak. Medyadaki arkadaşlara da manşet olsun." sözleriyle kararını duyurdu.

A Milli Futbol Takımı'nın maçları aday kadrosu açıklandı

A Milli Futbol Takımı'nın maçları aday kadrosu açıklandı 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası'na katılmayı hedefleyen A Milli Futbol Takımı'nda aday kadro saat tam 20.20'de açıklandı.

TREND HABERLER