Milli Takım

Şenol Güneş: Ajan gibi beni takip ettiler

Şenol Güneş: Ajan gibi beni takip ettiler EURO 2020'ye gitmeyi garantileyen A Milli Futbol Takımımız'da teknik direktör Şenol Güneş, Andorra maçı öncesinde düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Almanlar Türkiye'yi seçen Ahmed Kutucu'yu tehdit etmiş

Almanlar Türkiye'yi seçen Ahmed Kutucu'yu tehdit etmiş Almanya Futbol Federasyonu ve Schalke 04 kulübü, A Milli Takım'ı seçen Ahmed Kutucu’yu, “Bu seçim kariyerini etkileyebilir” diye tehdit etti ancak 19 yaşındaki forvet kararından dönmedi.

EURO 2020 elemelerinde son hafta heyecanı

EURO 2020 elemelerinde son hafta heyecanı 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2020) Elemeleri'nde 10. ve son hafta maçlarına yarın devam edilecek.

EURO 2020 ne zaman başlayacak nerede oynanacak?

EURO 2020 ne zaman başlayacak nerede oynanacak? Türkiye bu akşam İzlanda ile tarihinin en önemli maçlarından birine çıktı. A Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası Elemeleri'ni lider tamamlaması için hem İzlanda hem de Andorra maçlarını kayıpsız geçmesi gerekiyordu. Alınan 1 puan bizi EURO 2020 kapısını sonuna kadar açtı. Futbolseverler EURO 2020 ne zaman başlayacak? EURO 2020 statüsü nasıl olacak?

Milli Takım aday kadrosunda 9 değişiklik

Milli Takım aday kadrosunda 9 değişiklik EURO 2020 Elemeleri'nde dün İzlanda ile Türk Telekom Stadyumu'nda 0-0 berabere kalan A Milli Futbol Takımımızda 9 isim aday kadrodan çıkarıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan soyunma odasına indi

Cumhurbaşkanı Erdoğan soyunma odasına indi Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, maç bitiminde A Milli Takımın soyunma odasına inerek, oyuncuları ve teknik heyeti kutladı.

A Milli Futbol Takımımız EURO 2020'yi garantiledi

A Milli Futbol Takımımız EURO 2020'yi garantiledi 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri 9. maçında İzlanda ile golsüz berabere kalan A Milli Futbol Takımımız, bir maç kala EURO 2020 finallerinin biletini cebine koydu.

Şenol Güneş'ten kritik maç öncesi flaş sözler

Şenol Güneş'ten kritik maç öncesi flaş sözler A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, İzlanda maçı öncesinde yaptığı açıklamada, grup maçlarına iyi başladıklarını belirterek, “İnşallah yarın burada bitireceğiz” dedi.

Milli Takım'a Cenk Tosun'dan kötü haber

Milli Takım'a Cenk Tosun'dan kötü haber A Milli Futbol Takımı'nın İzlanda ve Andorra ile oynayacağı Avrupa Şampiyonası Elemeleri H Grubu maçlarının aday kadrosunda bulunan Cenk Tosun, sakatlığından dolayı kadrodan çıkartıldı.

Elemelerde en başarılı isim Şenol Güneş

Elemelerde en başarılı isim Şenol Güneş Türkiye A Milli Takımı, 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu'nu lider tamamlayarak 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası'na gitmeye çok yaklaştı.