Milli Takım

Avrupa Şampiyonası Elemeleri’nde toplu sonuçlar

Avrupa Şampiyonası Elemeleri’nde toplu sonuçlar 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri’nde dördüncü hafta, oynanan karşılaşmalarla sona erdi.

İzlanda Türkiye maçının golleri ve geniş özeti

İzlanda Türkiye maçının golleri ve geniş özeti A Milli Futbol Takımı, 2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri H Grubu dördüncü maçında İzlanda'ya 2-1 yenilerek grubundaki ilk mağlubiyetini aldı.

Milli Takım grupta ilk kez gol yedi

Milli Takım grupta ilk kez gol yedi 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu 4. maçında İzlanda’ya konuk olan A Milli Futbol Takımı, 21. dakikada Ragnar Sigurdsson’un attığı golle geriye düşerken, bu gol millilerin grupta yediği ilk gol oldu.

Şenol Güneş'ten İzlanda'ya sert tepki

Şenol Güneş'ten İzlanda'ya sert tepki 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası H Grubu dördüncü maçında İzlanda ile karşılaşacak olan A Milli Takımımız'da Şenol Güneş ve İrfan Can Kahveci basın toplantısında açıklamalar yaptı.

A Milli Takım hazırlıklarını tamamladı

A Milli Takım hazırlıklarını tamamladı 2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri H Grubu’nda 4. maçına çıkacak olan A Milli Futbol Takımı, İzlanda karşılaşmasının hazırlıklarını maçın oynanacağı Laugardalsvöllur Stadı’nda yaptığı idmanla tamamladı.

İzlanda'da Milli Takım'a skandal muamele

İzlanda'da Milli Takım'a skandal muamele A Milli Futbol Takımı, 2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri H Grubu'nda İzlanda ile 11 Haziran Salı günü yapacağı maç için bu ülkeye geldi. Milli Takım futbolcuları ülkeye gelir gelmez büyük bir şok ile karşılaştı..

Türkiye'den İzlanda'ya 'Milli Takım' notası

Türkiye'den İzlanda'ya 'Milli Takım' notası Türkiye, A Milli Futbol Takımı'nın İzlanda'da havaalanında gördüğü olumsuz muameleyi kınayan ve konuya ilişkin ek güvenlik tedbirlerinin alınmasını talep eden nota verdi.

Çavuşoğlu’ndan Milli Takım açıklaması: Muamele kabul edilemez

Çavuşoğlu’ndan Milli Takım açıklaması: Muamele kabul edilemez Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri için dün İzlanda'ya giden Milli Takım'ın, havaalanında bekletilmesi ile ilgili bir açıklama yaptı.

Rezalet İzlanda basınında! Bakın ne dediler

Rezalet İzlanda basınında! Bakın ne dediler A Milli Futbol Takımı'na İzlanda'da pasaport kontrolü ve arama sırasında büyük saygısızlık yapılırken Emre Belözoğlu'nda tuvalet fırçası uzatıldı. Skandal hareket İzlanda basınında da yer aldı.. Bakın İzlanda basını skandalı nasıl gördü!

İzlanda'da Milli Takım'a skandal muamele!

İzlanda'da Milli Takım'a skandal muamele! A Milli Futbol Takımı, 2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri H Grubu'nda İzlanda ile 11 Haziran Salı günü yapacağı maç için bu ülkeye geldi. Milli Takım futbolcuları ülkeye gelir gelmez büyük bir şok ile karşılaştı..