Fenerbahçe

Ozan Tufan sürprizi! Resmen istediler

Ozan Tufan sürprizi! Resmen istediler Fenerbahçe'de transferde sürpriz gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.. Yeni sezon için çalışan yönetimin gündemi UEFA,, UEFA'nın kararını bekleyecek olan Fenerbahçe transferleri de bu doğrultuda açıklayacak..

Emre Belözoğlu Fenerbahçe'ye imzayı attı

Emre Belözoğlu Fenerbahçe'ye imzayı attı Fenerbahçe'nin prensipte anlaşmaya vardığı Emre Belözoğlu, başkan Ali Koç ile görüşmesinden sonra ıslak imzayı attı ve resmen Fenerbahçeli oldu.

Volkan Demirel'in kaderi bu transfere bağlı!

Volkan Demirel'in kaderi bu transfere bağlı! Fenerbahçe ile sözleşmesi biten Volkan Demirel'in durumu belirsizliğini koruyor.. Volkan Demirel’in kalmasını teknik heyet isterken, yönetim ise acele karar vermek istemiyor.. Son karar için Altay Bayındır’ın transferinin gerçekleşmesi bekleniyor..

Fenerbahçe'den Dani Alves bombası!

Fenerbahçe'den Dani Alves bombası! Fenerbahçe'den bomba transfer hamlesi! Geçtiğimiz günlerde Fransız devi PSG ile yollarını ayıran Dani Alves için Fenerbahçe iddiası gündeme geldi.

Fenerbahçe'de Kameni krizi patladı

Fenerbahçe'de Kameni krizi patladı Fenerbahçe’nin yeni sezon planlamasında yeri olmayan başta kaleci Kameni olmak üzere iki futbolcu daha kriz yarattı..

Max Kruse adım adım Fenerbahçe'ye geliyor

Max Kruse adım adım Fenerbahçe'ye geliyor Fenerbahçe'de flaş transfer gelişmesi.. Fenerbahçe'nin başkan Ali Koç'un bizzat devreye girdiği ve uzun süredir peşinde olunan Alman yıldızı renklerine bağlamak için çok önemli mesafe aldığı ortaya çıktı.

Ali Koç’tan flaş transfer açıklaması

Ali Koç’tan flaş transfer açıklaması Fenerbahçe Başkan Ali Koç, sarı-lacivertlilerin transfer gündemine ilişkin önemli bir açıklamada bulundu. Koç, 10-12 gün için 3-4 önemli transferi bitirmiş olacaklarını söyledi.

İşte Fenerbahçe'nin Başakşehir'e İrfan Can teklifi!

İşte Fenerbahçe'nin Başakşehir'e İrfan Can teklifi! Fenerbahçe'nin kadrosuna katmak istediği Başakşehir'li İrfan Can Kahveci'nin transferinde flaş bir gelişme yaşandı. Emre Belözoğlu'nun yönetime "mutlaka alınmalı" dediği İrfan Can ile görüşmeler olumlu geçti.. İşte transferin detayları..

Bernard Mensah'tan Fenerbahçe iddialarına cevap

Bernard Mensah'tan Fenerbahçe iddialarına cevap Fenerbahçe'yle ilgili ortaya atılan son transfer iddiası gündeme bomba gibi düştü. Gana basını, İstikbal Mobilya Kayserispor'un henüz iki hafta evvel sözleşme imzaladığı Bernard Mensah'ın Sarı Lacivertliler ile anlaştığını yazdı. Söz konusu haber üzerine Mensah'tan da bir açıklama geldi!

Alper Potuk için sürpriz hamle

Alper Potuk için sürpriz hamle Alper Potuk için sürpriz hamle! Fenerbahçe ile 2021 yılına kadar sözleşmesi bulunmasına rağmen ayrılık için geri sayımda bulunan Alper Potuk menaceri aracılığıyla Beşiktaş’a önerildi..