Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Jailson'a iki talip birden çıktı

Fenerbahçe'de Jailson'a iki talip birden çıktı Bu sezon 21 maçta stoperde görev yapan Fenerbahçe'nin Brezilyalı orta saha oyuncusu Jailson'a iki talip birden çıktı. İlk teklif ülkesi Brezilya'dan geldi.

Ali Koç UEFA sorununu çözdü! Futbolcularla hesabı kapattı

Ali Koç UEFA sorununu çözdü! Futbolcularla hesabı kapattı Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, UEFA ile arasında olan ödeme sorununu sözdü. Ali Koç, sarı lacivertli futbolcuların geçen sezon ve bu sezondan olan 130 milyon TL'ye yakın olan alacaklarını ödedi. Böylece UEFA'ya borçsuzluk kağıdı verilmesi sorunu da çözülmüş oldu.

Fenerbahçe Lucescu ile anlaştı

Fenerbahçe Lucescu ile anlaştı Gündemindeki birçok hocayla görüşen sarı-lacivertlilerin uzun süredir temas halinde olduğu Razvan Lucescu için ülkesi Romanya'da önemli iddialar ortaya atıldı.

Nani Fenerbahçe'yi Real Madrid'e benzetti

Nani Fenerbahçe'yi Real Madrid'e benzetti Manchester United'dan gelişi büyük olay olan Luis Nani kendisinin de yer aldığı 2015-16 yılındaki Fenerbahçe kadrosunu Real Madrid'e benzetti.

Fenerbahçe'den Yusuf Namoğlu'na VAR tepkisi

Fenerbahçe'den Yusuf Namoğlu'na VAR tepkisi MHK eski başkanı Yusuf Namoğlu'nun "VAR odasındaki teknik ekipte maalesef sıkıntılarımız oldu. Bu ekipler bize bağlı değil. Fenerbahçe TV'den gelen görevliler vardı" sözleri Fenerbahçe'den büyük tepki topladı.

Alex'ten Ali Koç'a çağrı! 'Fenerbahçe'yi çalıştırırım'

Alex'ten Ali Koç'a çağrı! 'Fenerbahçe'yi çalıştırırım' Fenerbahçe'nin unutulmaz oyuncusu Alex De Souza'dan Ali Koç'a sürpriz çağrı! Alex De Souza, Ali Koç'un uygun görmesi halinde Fenerbahçe'yi çalıştırabileceğini açıkladı. Merve Toy'un Instagram hesabına katılan Alex önemli ifadeler kullandı.

Michael Frey'den Fenerbahçe'ye dönüş sinyali

Michael Frey'den Fenerbahçe'ye dönüş sinyali Fenerbahçe'den Nürnberg'e 30 Haziran 2020'ye kadar kiralık olarak Michael Frey, sarı lacivertli kulübe geri dönüp dönmeyeceği konusunda açıklama yaptı.

Garry Rodrigues Al Ittihad'a rest çekti! 'Dönmek istemiyorum'

Garry Rodrigues Al Ittihad'a rest çekti! 'Dönmek istemiyorum' Sezon başında Al Ittihad Cidde'den Fenerbahçe'ye kiralık olarak gelen Garry Rodrigues kulübüne geri dönmek istemediğini ve sarı lacivertli formayı giymek istediğini söyledi.

Diego Lugano'dan dikkat çeken Aziz Yıldırım anısı

Diego Lugano'dan dikkat çeken Aziz Yıldırım anısı Sarı lacivertlilerin eski oyuncusu Diego Lugano verdiği röportajda birbirinden önemli ifadeler kullandı. Lugano'nun Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım'dan, eşcinsel takım arkadaşına kadar her açıklaması çok konuşulacak.

Fenerbahçe'de 'öze evlatlara dönüş' operasyonu!

Fenerbahçe'de 'öze evlatlara dönüş' operasyonu! Süper Lig'de bir türlü istediği başarıyı yakalayamayan ve Ersun Yanal ile yollarını ayırdıktan sonra teknik direktörlük koltuğu boş kalan Fenerbahçe'de 'öz evlatlara dönüş' operasyonu başladı.