Fenerbahçe

Ali Koç Nihat Özdemir'e patladı! 'Ben aptal mıyım?'

Ali Koç Nihat Özdemir'e patladı! 'Ben aptal mıyım?' Futbol kulüplerindeki yapılandırma gelişmesi tartışma konusu olmaya devam ediyor. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, TFF Başkanı Nihat Özdemir'insözlerine sert tepki gösterdi.

Samandıra'da Erol Bulut kanunları

Samandıra'da Erol Bulut kanunları Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Erol Bulut, futbolcuların disiplinini sağlamaları için belli başlı kurallar getirdi.

Fenerbahçe'de Harun Tekin'e yol gözüktü! Yabancı kaleci geliyor

Fenerbahçe'de Harun Tekin'e yol gözüktü! Yabancı kaleci geliyor Yaz transfer döneminin hızlı takımı Fenerbahçe, geçtiğimiz günlerde Mert Hakan, Novak, Gökhan Gönül ve Caner Erkin'i kadrosuna katmıştı.

Vedat Muriç'i almadan gitmeye niyetleri yok! Teklif...

Vedat Muriç'i almadan gitmeye niyetleri yok! Teklif... UEFA FFP kriterleri ve Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) harcama limiti yüzünden oyuncu satmak zorunda olan sarı-lacivertlilerde, yeni bir gelişme yaşanıyor.

Emre Belözoğlu'nun transfer listesinde Sinan Gümüş var

Emre Belözoğlu'nun transfer listesinde Sinan Gümüş var Fenerbahçe yeni sezon transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdürecek. Yeni sezon için transferde hızlı bir giriş yapan sarı lacivertliler, 3 flaş ismi daha renklerine bağlayacak. Golcü transferinde Vedat Muriqi'e endeksli gözüken Fenerbahçe, bu oyuncunun satılması durumunda daha etkili bir santrforu devreye sokacak.

Emre Belözoğlu istedi Erol Bulut veto etti

Emre Belözoğlu istedi Erol Bulut veto etti Fenerbahçe'de transfer çalışmaları sürerken daha önce anlaşılan bir isme teknik ekipten veto geldi. Teknik direktör Erol Bulut'un sportif direktörlük görevini yürüten Emre Belözoğlu'nun önerdiği Brahim Darri ismini veto ettiği öğrenildi.

Erol Bulut'un ilk antremanındaki sözleri ortaya çıktı

Erol Bulut'un ilk antremanındaki sözleri ortaya çıktı Fenerbahçe, yeni sezon hazırlıklarına Can Bartu Tesisleri'nde başladı. Teknik direktör Erol Bulut yönetimindeki idmanda yeni transferlerden Filip Novak, ülkesindeki karantina şartlarından dolayı antrenmanda yer almazken, Gökhan Gönül, Mert Hakan, Barış Sungur ve Caner Erkin ise çalışmaya katıldı.

Hasan Ali Kaldırım Fenerbahçe'ye veda etti

Hasan Ali Kaldırım Fenerbahçe'ye veda etti Hasan Ali Kaldırım, Fenerbahçe’ye veda ettiğini açıkladı. Fenerbahçe Kulübü de 8 yıl boyunca formasını giyen Hasan Ali'ye hizmetleri için teşekkür etti.

Transferleri telefonla bitiriyor! 'Alo! ben Emre ağabeyin'

Transferleri telefonla bitiriyor! 'Alo! ben Emre ağabeyin' Mert Hakan, Gökhan Gönül, Filip Novak ve Caner Erkin’i telefonda ikna eden Emre Belözoğlu, şimdi ise Göztepe forması giyen Alpaslan Öztürk ve Genoa’dan Sinan Gümüş’ü gözüne kestirdi

Başkan Ali Koç ve Gökhan Gönül arasındaki diyalog ortaya çıktı

Başkan Ali Koç ve Gökhan Gönül arasındaki diyalog ortaya çıktı Ali Koç, Fenerbahçe’deki başkan adaylığı döneminde Gökhan Gönül’ün arkasında durdu, milli futbolcu da kendisine yapılan bu hareketi unutmadı ve karşılığını sarı-lacivertlilere imza atarak verdi.

TREND HABERLER