Fenerbahçe

Trabzonspor'dan Fenerbahçe'ye futbolcu göçü! Bu kez de...

Trabzonspor'dan Fenerbahçe'ye futbolcu göçü! Bu kez de... Transferde durmak bilmeyen Fenerbahçe, Trabzonspor'da sözleşmeleri biten Jose Sosa ile Filip Novak ile anlaşmaya vardı. Novak'a resmi imzayı attıran, Sosa'yı ise İstanbul'a getiren sarı lacivertliler, geçen sezonu Karadeniz temsilcisinde tamamlayan bir diğer yıldız Anthony Nwakaeme'yi de gündemine aldı.

Fenerbahçe'yi rahatlatan transfer! Vedat Muriqi...

Fenerbahçe'yi rahatlatan transfer! Vedat Muriqi... Harcama limitini ayarlamaya çalışan Fenerbahçe'de Vedat Muriqi için Lazio ile olan görüşmeler sonuca vardı. Sarı lacivertliler, Muriqi'i 18 milyon euro bonservis bedeliyle İtalyan devine satarken 26 yaşındaki oyuncunun 5 yıllık sözleşmeye imza attığı öğrenildi.

Fenerbahçe Jose Sosa ile anlaştı

Fenerbahçe Jose Sosa ile anlaştı Transfer döneminin hızlı takımı Fenerbahçe; Mert Hakan, Novak, Gökhan, Caner, Barış Sungur ve Thiam'ın ardından bir ismi daha kadrosuna kattı.

Mame Thiam ilk kez konuştu!

Mame Thiam ilk kez konuştu! "Fenerbahçe'deki hedefim..." Fenerbahçe'nin, 3 yıllığına renklerine bağladığı Senegalli forvet Mame Thiam, kulüp televizyonuna konuştu. Duygularını paylaşan Thiam, sarı lacivertli formayla maksimum performansını sergilemeyi hedeflediğini belirtti.

Mame Thiam ilk antrenmanına çıktı

Mame Thiam ilk antrenmanına çıktı Fenerbahçe’nin yeni golcüsü Mama Thiam, sarı-lacivertliler ile ilk antrenmana çıktı.

Fenerbahçe'den Kasımpaşa'ya teşekkür

Fenerbahçe'den Kasımpaşa'ya teşekkür  Fenerbahçe, hem Mame Thiam transferi hem de finansal yönden zor dönemden geçen Türk futbolunun birlik ve beraberliği açısından örnek bir duruş...

Ali Koç'un Mame Thiam ile yaptığı görüşmenin fotoğrafları ortaya çıktı

Ali Koç'un Mame Thiam ile yaptığı görüşmenin fotoğrafları ortaya çıktı Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Kasımpaşa'dan forvet hedefi Mame Thiam ile görüştü ve görüşmenin fotoğrafları ortaya çıktı. Sarı-lacivertliler, Senegalli forvetle anlaşma sağlarken resmi açıklamanın kısa süre içerisinde yapılması bekleniyor. Thiam, Fenerbahçe'den yıllık 1.5 milyon euro kazanacak.

Ali Koç Nihat Özdemir'e patladı! 'Ben aptal mıyım?'

Ali Koç Nihat Özdemir'e patladı! 'Ben aptal mıyım?' Futbol kulüplerindeki yapılandırma gelişmesi tartışma konusu olmaya devam ediyor. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, TFF Başkanı Nihat Özdemir'insözlerine sert tepki gösterdi.

Samandıra'da Erol Bulut kanunları

Samandıra'da Erol Bulut kanunları Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Erol Bulut, futbolcuların disiplinini sağlamaları için belli başlı kurallar getirdi.

Fenerbahçe'de Harun Tekin'e yol gözüktü! Yabancı kaleci geliyor

Fenerbahçe'de Harun Tekin'e yol gözüktü! Yabancı kaleci geliyor Yaz transfer döneminin hızlı takımı Fenerbahçe, geçtiğimiz günlerde Mert Hakan, Novak, Gökhan Gönül ve Caner Erkin'i kadrosuna katmıştı.

TREND HABERLER