Uefa

UEFA Kadınlar 2021 Avrupa Futbol Şampiyonası'nı 2022'ye erteledi

UEFA'dan flaş erteleme kararı! Futbol dünyası tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle hem maddi hem manevi kritik günler geçiriyor. UEFA da organizasyonlarını birer birer erteliyor. Şimdi de Kadınlar 2021 Avrupa Futbol Şampiyonası'nı 2022'ye erteledi.

Rıdvan Dilmen'den flaş açıklama! 'UEFA gaz almaya çalıştı'

Rıdvan Dilmen'den flaş açıklama! 'UEFA gaz almaya çalıştı' NTV'de spor yorumcuuluğu yapan Rıdvan Dilmen, UEFA ve TFF'den yapılan açıklamalar sonrası flaş bir açıklama yaptı. Rıdvan Dilmen'e göre UEFA aldığı kararla gaz almaya çalıştı.

UEFA sezonların tamamlanmasını istiyor

UEFA sezonların tamamlanmasını istiyor Koronavirüs sebebiyle UEFA’dan erteleme kararı geldi. TFF de Süper Lig’i süresiz erteleme kararı aldı. UEFA’dan konuyla ilgili önemli açıklama geldi. UEFA’nın tüm sezonların tamamlanmasını istediği öğrenildi.

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi finalleri süresiz ertelendi!

UEFA'dan kritik karar! Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi... UEFA, corona virüs salgını nedeniyle Avrupa Ligi Finali ve İstanbul'da düzenlenecek olan Şampiyonlar Ligi Finali'nin süresiz olarak ertelendiğini duyurdu.

UEFA'dan yeni EURO 2020 açıklaması

UEFA'dan yeni EURO 2020 açıklaması UEFA, 2021'e ertelenen 16. Avrupa Futbol Şampiyonası'nın adının EURO 2020 olarak kalacağı konusundaki açıklamanın, kazara yapıldığını belirtti.

UEFA'dan Finansal Fair Play kararı! Corona virüsü...

UEFA'dan Finansal Fair Play kararı! Corona virüsü... Corona virüsün Avrupa futboluna etkileri devam ediyor. Avrupa'nın hemen her liginde erteleme kararı alınmasının ardından UEFA, Finansal Fair Play konusunda kulüplere yardımcı olmaya hazırlanıyor.

UEFA kararını verdi! Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi...

UEFA kararını verdi! Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi... UEFA, gelecek hafta Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve Gençlik Ligi'nde oynanacak maçlar ile yapılacak kura çekimlerinin koronavirüs salgını nedeniyle ertelendiğini açıkladı.

TREND HABERLER