Uefa

UEFA ülke puanına en çok katkı yapan takımlar!

UEFA ülke puanına en çok katkı yapan takımlar! Gelecek sezon Avrupa Kupalarına katılım için son 5 yıl hatta son 10 yılda ülke puanına katkı kriterinden yararlanılabilir" sözleri üzerine ülke puanı katkılarını araştırdık. İşte son 5 sezon ve son 10 sezonda en çok ülke puanı katkısı yapan takımlar...

Ali Koç UEFA sorununu çözdü! Futbolcularla hesabı kapattı

Ali Koç hesabı kapattı UEFA sorunu çözüldü Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, UEFA ile arasında olan ödeme sorununu sözdü. Ali Koç, sarı lacivertli futbolcuların geçen sezon ve bu sezondan olan 130 milyon TL'ye yakın olan alacaklarını ödedi. Böylece UEFA'ya borçsuzluk kağıdı verilmesi sorunu da çözülmüş oldu.

UEFA’dan sonra FIFA’dan da kulüplere destek

FIFA'dan kulüplere müjde! UEFA’nın aldığı karar neticesinde futbol kulüplerine maddi destek sağlanacağı geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. Kulüplere bir müjde de FIFA’dan geldi. FIFA üye olan 211 ülke federasyonuna toplam 150 milyon dolar maddi destek sağlayacağını açıkladı.

UEFA Kadınlar 2021 Avrupa Futbol Şampiyonası'nı 2022'ye erteledi

UEFA'dan flaş erteleme kararı! Futbol dünyası tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle hem maddi hem manevi kritik günler geçiriyor. UEFA da organizasyonlarını birer birer erteliyor. Şimdi de Kadınlar 2021 Avrupa Futbol Şampiyonası'nı 2022'ye erteledi.

Rıdvan Dilmen'den flaş açıklama! 'UEFA gaz almaya çalıştı'

Rıdvan Dilmen'den flaş açıklama! 'UEFA gaz almaya çalıştı' NTV'de spor yorumcuuluğu yapan Rıdvan Dilmen, UEFA ve TFF'den yapılan açıklamalar sonrası flaş bir açıklama yaptı. Rıdvan Dilmen'e göre UEFA aldığı kararla gaz almaya çalıştı.

UEFA sezonların tamamlanmasını istiyor

UEFA sezonların tamamlanmasını istiyor Koronavirüs sebebiyle UEFA’dan erteleme kararı geldi. TFF de Süper Lig’i süresiz erteleme kararı aldı. UEFA’dan konuyla ilgili önemli açıklama geldi. UEFA’nın tüm sezonların tamamlanmasını istediği öğrenildi.

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi finalleri süresiz ertelendi!

UEFA'dan kritik karar! Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi... UEFA, corona virüs salgını nedeniyle Avrupa Ligi Finali ve İstanbul'da düzenlenecek olan Şampiyonlar Ligi Finali'nin süresiz olarak ertelendiğini duyurdu.