Uefa

Beşiktaş'ta Jeremain Lens krizi ertelendi

Beşiktaş'ta Jeremain Lens krizi ertelendi Beşiktaş'tan alacaklarını tahsil edemediği takdirde dün serbest kalacak olan Jeremain Lens'e 600 bin euro ödeme yapıldı.

Chelsea UEFA'dan soruşturma talebinde bulundu

Chelsea UEFA'dan soruşturma talebinde bulundu Premier Lig devi Chelsea, UEFA Avrupa Ligi son 16 turunda Dinamo Kiev'i 5-0 yendikleri maçta bir oyuncularına yönelik yapılan ırkçı saldırıdan ötürü UEFA'nın soruşturma başlatmasını istedi.

UEFA Ronaldo’ya soruşturma başlattı

UEFA Ronaldo’ya soruşturma başlattı Atletico Madrid mücadelesinde Diego Simeone’nin sevinç hareketini tekrar eden Cristiano Ronaldo’ya UEFA tarafından soruşturma başlatıldı.

UEFA'dan Neymar'a soruşturma

UEFA'dan Neymar'a soruşturma UEFA, Şampiyonlar Ligi'ndeki Manchester United maçının ardından yaptığı açıklamalar nedeniyle PSG'nin Brezilyalı futbolcusu Neymar hakkında disiplin soruşturması açtı

UEFA'dan PSG'nin yıldızı Neymar'a soruşturma

UEFA'dan PSG'nin yıldızı Neymar'a soruşturma Avrupa futbolunun patronu UEFA, Paris Saint Germain'in kendi sahasında Manchester United'a 3-1 yenilerek Şampiyonlar Ligi'nden elendiği maç sonrası resmi Instagram hesabından mücadelenin hakemlerine küfreden Neymar ile soruşturma başlattı

Trabzonspor'da CAS ve UEFA mesaisi

Trabzonspor'da CAS ve UEFA mesaisi Trabzonspor cuma günü CAS’taki duruşmada 2010-11 sezonu ile ilgili şike iddiasını tescil ettirmeye çalışacak. Bu ay içinde UEFA ile de Avrupa kupalarına katılma ve transfer yasağı almamak için kritik bir zirve gerçekleştirilecek.

Galatasaray'dan futbolculara 9 milyon euro

Galatasaray'dan futbolculara 9 milyon euro Oyuncuların Ocak ve Şubat aylarına ait alacaklarına karşılık banka hesaplarına yaklaşık 54 milyon TL yatırıldı. Bu olumlu gelişme, zirve yarışında puan kaybına tahammülü olmayan sarı-kırmızılı takımın moralini yükseltti.