Uefa

Ali Koç'tan UEFA açıklaması! Verilecek karar...

Ali Koç'tan UEFA açıklaması! Verilecek karar... Ali Koç, sarı-lacivertli kulübün dergisine camiaya ve taraftarlara seslendi. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, "UEFA yargı dairesinin vereceği karar, futbol A takımı kadro yapılanmamızda belirleyici bir unsur olacaktır" dedi..

Cüneyt Çakır Danimarka-İrlanda maçını yönetecek

Cüneyt Çakır Danimarka-İrlanda maçını yönetecek FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır, EURO 2020 Elemeleri'nde oynanacak Danimarka-İrlanda maçını yönetecek.

Trabzonspor'un UEFA'ya gitme şartları

Trabzonspor'un UEFA'ya gitme şartları UEFA Kulüp Finansal Kontrol Organı (CFCB), Trabzonspor’un UEFA’ya gitme şartlarını açıkladı. Genel bir iyileşmenin olduğunun altı çizilirken, 3 madde üzerinde duruldu ki bunlar yerine getirilmezse Fırtına bundan sonra Avrupa için alacağı 2 biletten birini kaybedecek.

Fenerbahçe UEFA'dan alabileceği cezaları açıkladı

Fenerbahçe UEFA'dan alabileceği cezaları açıkladı Fenerbahçe'ye ceza şoku! Sarı Lacivertli kulüp , 57.5 milyon Euro denk hesap açığı sebebiyle ceza ile karşı karşıya kaldı.. Fenerbahçe UEFA'dan alabileceği cezaları ise KAP'a bildirdi..

Fenerbahçe'den flaş UEFA açıklaması

Fenerbahçe'den flaş UEFA açıklaması Bu sezon alt sıralardan kurtulamayan ve tarihinin en başarısız dönemlerinden birini yaşayan Fenerbahçe'ye kötü haber de UEFA'dan gelmişti.. UEFA Fenerbahçe'nin Finansal Fair Play şartlarını yerine getiremediğini açıklamıştı.. Bu durumla ilgili Fenerbahçe'den açıklama geldi..

UEFA'dan Galatasaray ve Fenerbahçe açıklaması

UEFA'dan Fenerbahçe'ye kötü haber UEFA'dan Finansal Fair Play için 2018-2019 sezonu anlaşma şartlarına uyulup uyulmadığı ile ilgili açıklama geldi.. UEFA'dan Galatasaray'a sevindirici Fenerbahçe'ye ise kötü haber geldi..

UEFA açıkladı: Beşiktaş tamam, Trabzonspor devam

UEFA açıkladı: Beşiktaş tamam, Trabzonspor devam UEFA, Beşiktaş Kulübü'nün Mayıs 2015'te imzaladığı Finansal Fair Play anlaşmasını başarıyla tamamladığını açıklarken, Trabzonspor'un ise başarısız olduğunu ve bir üst kurula sevk edildiğini duyurdu.

TREND HABERLER
TREND HABERLER