Uefa

Beşiktaşlı futbolculara müjde! UEFA'ya yazı gönderildi

Beşiktaşlı futbolculara müjde! UEFA'ya yazı gönderildi En geç 31 Mart’a kadar oyuncuların alacağı olmadığına dair UEFA’ya yazı göndermek zorunda olan Beşiktaş’ta, futbolcuların tüm alacakları kapatıldı. Eski yöneticilerden Muzaffer Nasıroğlu’nun yönetime 5 milyon Dolar’lık katkıda bulunduğu öğrenildi.

Galatasaray'ın UEFA anlaşması tehlikede

Galatasaray'ın UEFA anlaşması tehlikede Mustafa Cengiz yönetiminin idari yönden ibra edilmemesinin ardından Galatasaray’ı pek çok sıkıntı bekliyor.

Galatasaray'da sözleşmelerde tavan rakam belli oldu

Galatasaray'da sözleşmelerde tavan rakam belli oldu Futbol takımının yıllık maliyetini düşürmenin hesaplarını yapan Galatasaray yönetimi, yaz dönemi alınacak oyuncularla yapacağı sözleşmelerde 2.5 milyon euronun üzerine çıkmayacak.

UEFA Neymar'ı suçlu buldu

UEFA Neymar'ı suçlu buldu UEFA, Manchester United ile oynanan Şampiyonlar Ligi maçının ardından yaptığı açıklamalar nedeniyle Paris Saint-Germain'in futbolcusu Neymar'ı hakeme hakaret etmekten suçlu buldu.

Trabzonspor'dan dev ödeme

Trabzonspor'dan dev ödeme Spor Toto Süper Lig'de, kendisini Avrupa kupalarına katılmaya getirecek sıralamayı elde etmek için mücadele eden Trabzonspor'un, diğer taraftan ise Avrupa'da herhangi bir yasakla karşılaşmamak için UEFA lisansı için 80 milyon TL'ye yakın bir rakamı 10 gün içinde ödemesi gerekiyor.

Beşiktaş'ta Jeremain Lens krizi ertelendi

Beşiktaş'ta Jeremain Lens krizi ertelendi Beşiktaş'tan alacaklarını tahsil edemediği takdirde dün serbest kalacak olan Jeremain Lens'e 600 bin euro ödeme yapıldı.

Chelsea UEFA'dan soruşturma talebinde bulundu

Chelsea UEFA'dan soruşturma talebinde bulundu Premier Lig devi Chelsea, UEFA Avrupa Ligi son 16 turunda Dinamo Kiev'i 5-0 yendikleri maçta bir oyuncularına yönelik yapılan ırkçı saldırıdan ötürü UEFA'nın soruşturma başlatmasını istedi.