Uefa

Beşiktaş'a 100 milyon liralık müjde! UEFA...

Beşiktaş'a 100 milyon liralık müjde! Beşiktaş, eylül ayına kadar rahat... Yöneticiler Cihan Kumuşoğlu ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun banka ve faktoring firmalarıyla yaptığı görüşmeler olumlu sonuçlandı. 16 milyon Euro (100 Milyon TL) 1 Nisan'da futbolculara ödenecek ve UEFA’nın istediği borçsuzluk kağıtları alınacak.

Galatasaray'dan borçlarla ilgili önemli açıklama

Galatasaray'dan borçlarla ilgili önemli açıklama Galatasaray, resmi internet sitesinden yaptığı açıklama ile 31 Mart 2019’a kadar ödenmesi gereken 75 milyon TL’nin ödendiğini ve borçsuzluk belgesinin alınarak UEFA Kulüp Lisansı için gerekli koşulların yerine getirildiğini açıkladı.

Beşiktaşlı futbolculara müjde! UEFA'ya yazı gönderildi

Beşiktaşlı futbolculara müjde! UEFA'ya yazı gönderildi En geç 31 Mart’a kadar oyuncuların alacağı olmadığına dair UEFA’ya yazı göndermek zorunda olan Beşiktaş’ta, futbolcuların tüm alacakları kapatıldı. Eski yöneticilerden Muzaffer Nasıroğlu’nun yönetime 5 milyon Dolar’lık katkıda bulunduğu öğrenildi.

Galatasaray'ın UEFA anlaşması tehlikede

Galatasaray'ın UEFA anlaşması tehlikede Mustafa Cengiz yönetiminin idari yönden ibra edilmemesinin ardından Galatasaray’ı pek çok sıkıntı bekliyor.

Galatasaray'da sözleşmelerde tavan rakam belli oldu

Galatasaray'da sözleşmelerde tavan rakam belli oldu Futbol takımının yıllık maliyetini düşürmenin hesaplarını yapan Galatasaray yönetimi, yaz dönemi alınacak oyuncularla yapacağı sözleşmelerde 2.5 milyon euronun üzerine çıkmayacak.

UEFA Neymar'ı suçlu buldu

UEFA Neymar'ı suçlu buldu UEFA, Manchester United ile oynanan Şampiyonlar Ligi maçının ardından yaptığı açıklamalar nedeniyle Paris Saint-Germain'in futbolcusu Neymar'ı hakeme hakaret etmekten suçlu buldu.

Trabzonspor'dan dev ödeme

Trabzonspor'dan dev ödeme Spor Toto Süper Lig'de, kendisini Avrupa kupalarına katılmaya getirecek sıralamayı elde etmek için mücadele eden Trabzonspor'un, diğer taraftan ise Avrupa'da herhangi bir yasakla karşılaşmamak için UEFA lisansı için 80 milyon TL'ye yakın bir rakamı 10 gün içinde ödemesi gerekiyor.