Uefa

UEFA'dan dev maç için Cüneyt Çakır'a görev

UEFA'dan dev maç için Cüneyt Çakır'a görev FIFA kokartlı Türk hakem Cüneyt Çakır, İngiltere'nin Manchester City ile Tottenham takımları arasında oynanacak UEFA Şampiyonlar Ligi çeyrek final rövanş maçını yönetecek.

UEFA Avrupa Ligi'nde bol gollü gece

UEFA Avrupa Ligi'nde bol gollü gece UEFA Avrupa Ligi'nde çeyrek final ilk maçları sona erdi. İlk maçlar sonunda toplam 14 gol atıldı.

Milan’ın yeni dosyası yargısal birimde

Milan’ın yeni dosyası yargısal birimde Milan’a Avrupa’dan koşullu men, kadro kısıtlaması ve para cezaları veren UEFA; İtalyan ekibinin farklı bir finansal dönem için soruşturduğu dosyasını yargısal birime gönderdi.

Fenerbahçe 240 milyon eurodan oldu!

Fenerbahçe 240 milyon eurodan oldu! Başkan Ali Koç’un en önemli hedeflerinden biri olan Şampiyonlar Ligi için ‘Fener Ol’ projesi hayati anlamda önem taşıyor. Zira Fenerbahçe 2008 yılından beri Devler Ligi’ne katılamıyor.

Beşiktaş'ta maddi kriz çözüldü

Beşiktaş'ta maddi kriz çözüldü UEFA lisansı alabilmek için futbol takımına ödeme yapmak zorunluğu olan Beşiktaş'ta yönetim oyunculara borçlarının hepsini bugün ödüyor.

Galatasaray'dan flaş Belhanda kararı!

Galatasaray'dan flaş Belhanda kararı! Galatasaray yönetimi devre arasında Faslı futbolcu için Al Ittahad’ın yaptığı 10 milyon Euro’luk teklifi kabul etmiş, Terim’in ısrarıyla satıştan vazgeçmişti... Yönetim, müthiş bir form grafiği çizen Belhanda için artık 15 milyon Euro isteyecek.

UEFA biletlere müdahale edecek

UEFA biletlere müdahale edecek Kulüpler ve taraftarlardan gelen şikayetler üzerine harekete geçen UEFA, gelecek sezondan itibaren bilet fiyatları için bir tavan ücret belirleyecek.