Uefa

UEFA'dan Türk gözlemcilere görev

UEFA'dan Türk gözlemcilere görev Türk gözlemciler Sabri Çelik, Erol Ersoy ve Murat Ilgaz, UEFA organizasyonlarında görev yapacak.

UEFA'dan Ali Palabıyık'a görev

UEFA'dan Ali Palabıyık'a görev FIFA kokartlı hakemimiz Ali Palabıyık, Leipzig-Zenit maçında görevlendirildi.

Bakan Kasapoğlu'ndan UEFA'ya tepki

Bakan Kasapoğlu'ndan UEFA'ya tepki Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, UEFA’nın A Milli Takım oyuncularının yaptığı asker selamı ile ilgili soruşturma açtığı iddiaları hakkında konuştu.

Türkiye'de oynanacak Devler Ligi finali ile ilgili UEFA'dan açıklama

Türkiye'de oynanacak Devler Ligi finali ile ilgili UEFA'dan açıklama UEFA Başkan Yardımcısı Michele Uva, İtalyan basınına konuştu. Uva, "Şampiyonlar Ligi'ni Türkiye'den almak çok güçlü bir hareket. Şu anda böyle yaptırımları konuşmak için çok erken." dedi.

UEFA'dan gol sevinciyle ilgili soruşturma iddialarına yalanlama

UEFA'dan gol sevinciyle ilgili soruşturma iddialarına yalanlama Avrupa Futbol Federasyonları Birliği (UEFA), A Milli Futbol Takımı oyuncularının Arnavutluk maçındaki gol sevinciyle ilgili soruşturma iddialarını yalanladı.

UEFA'dan asker selamı skandalı

UEFA'dan asker selamı skandalı UEFA'dan Türkiye-Arnavutluk maçıyla ilgili skandal bir açıklama geldi.

Falcao Galatasaray'a neden geldiğini anlattı

Falcao Galatasaray'a neden geldiğini anlattı Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Radamel Falcao, "Real Madrid ile evimizde oynayacağımız maçtan 3 puanı alacağız" derken sarı-kırmızılı kulübe neden geldiğini anlattı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER