Uefa

Türkiye'de oynanacak Devler Ligi finali ile ilgili UEFA'dan açıklama

Türkiye'de oynanacak Devler Ligi finali ile ilgili UEFA'dan açıklama UEFA Başkan Yardımcısı Michele Uva, İtalyan basınına konuştu. Uva, "Şampiyonlar Ligi'ni Türkiye'den almak çok güçlü bir hareket. Şu anda böyle yaptırımları konuşmak için çok erken." dedi.

UEFA'dan gol sevinciyle ilgili soruşturma iddialarına yalanlama

UEFA'dan gol sevinciyle ilgili soruşturma iddialarına yalanlama Avrupa Futbol Federasyonları Birliği (UEFA), A Milli Futbol Takımı oyuncularının Arnavutluk maçındaki gol sevinciyle ilgili soruşturma iddialarını yalanladı.

UEFA'dan asker selamı skandalı

UEFA'dan asker selamı skandalı UEFA'dan Türkiye-Arnavutluk maçıyla ilgili skandal bir açıklama geldi.

Falcao Galatasaray'a neden geldiğini anlattı

Falcao Galatasaray'a neden geldiğini anlattı Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Radamel Falcao, "Real Madrid ile evimizde oynayacağımız maçtan 3 puanı alacağız" derken sarı-kırmızılı kulübe neden geldiğini anlattı.

UEFA’dan Trabzonspor'a 5 bin koltuk cezası

UEFA’dan Trabzonspor'a ceza Trabzonspor’a, sahaya atılan yabancı madde gerekçesiyle Basel karşısında tribün kapatma cezası verildi.

UEFA Trabzonspor-AEK maçına özel güvenlik müdürü atadı

UEFA Trabzonspor-AEK maçına özel güvenlik müdürü atadı UEFA, Trabzonspor ile AEK arasında oynanacak olan UEFA Avrupa Ligi play-off turu rövanş maçını riskli maçlar kategorisinde değerlendirerek özel güvenlik müdürü atadı.

Galatasaray'a Ryan Donk piyangosu

Galatasaray'a Ryan Donk piyangosu Galatasaray, UEFA'nın Finansal Fair Play (FFP) kurallarına takılmamak için 1.9 milyon Euro'luk satış yapmak zorunda. Aksi halde sarı-kırmızılılar, Luyindama'yı Şampiyonlar Ligi listesine ekleyemeyecek. Bu sorunlar yaşanırken sarı kırmızılı kulübe sürpriz bir teklif geldi.