Tff

Beşiktaş Fenerbahçe maçında sahaya çıkacak mı BJK'nın kararı ne?

Beşiktaş Fenerbahçe maçında sahaya çıkacak mı BJK'nın kararı ne? 57. dakikadan itibaren oynanacak olan Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi hakkında Beşiktaş Divan Kurulu kararını verdi. Yapılan toplantı sonucunda Beşiktaş, Fenerbahçe derbisine çıkmama kararı aldı.

Beşiktaş sahaya çıkmayacak mı? Bu kararı alırsa BJK'ya ne olur?

Beşiktaş sahaya çıkmayacak mı? Bu kararı alırsa BJK'ya ne olur? TFF Fenerbahçe Beşiktaş maçının 57. dakikadan itibaren 3 Mayıs 2018 tarihinde oynanmasına karar verdi. Bu karardan Beşiktaş cephesi hiç memnun olmadı. Yarın Başkanlık divanı toplanacak ve maça çıkmama kararı değerlendirecek. Peki Beşiktaş bu kararı alırsa ne olur? İşte bu durumda uygulanacak 3 yaptırım maddesi;

Fenerbahçe Beşiktaş maçı kararı ne? Hükmen yenilgi mi devam mı?

Fenerbahçe Beşiktaş maçı kararı ne? Hükmen yenilgi mi devam mı? TFF Fenerbahçe Beşiktaş maçı için beklenen son dakika karar geldi. Futbol federasyonu Fenerbahçe Beşiktaş maçının kaldığı yerden devam etmesine karar verdi. buna göre maç 57. dakikadan itibaren devam edecek. TFF maçın seyircisiz oynanmasına hükmetti. BJK - FB maçı için TFF sitesinden yayınlanan karar metninde maçın 3 Mayıs'ta oynanacağı duyuruldu.

Aziz Yıldırım'dan Şenol Güneş'e çok sert sözler

Aziz Yıldırım'dan Şenol Güneş'e çok sert sözler Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım ve asbaşkan Şekip Mosturoğlu, Ülker Stadı'nda geçtiğimiz hafta Beşiktaş'la oynanan kupa maçında çıkan olaylarla ilgili bir basın toplantısı düzenledi. Şekip Mosturoğlu maçın temsilcisiyle hakem Mete Kalkavan'ın raporlarının uyuşmadığını belirtirken Aziz Yıldırım ise "Şenol Güneş burada tiyatro oynamıştır." şeklinde konuştu.

Galatasaray TFF'ye itiraz edecek

Galatasaray TFF'ye itiraz edecek Galatasaray Kulübü, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Hukuk Müşavirliği tarafından tedbirli olarak Profesyonel Futbol Disiplin Kuruluna (PFDK) sevk edilen teknik direktör Fatih Terim için itirazda bulunacak.

Galatasaray'da bir isim daha PFDK'da

Galatasaray'da bir isim daha PFDK'da Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Hukuk Müşavirliği, Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Burak Elmas'ı Profesyonel Futbol Disiplin Kuruluna (PFDK) sevk etti.

Fenerbahçe Galatasaray'ı da 'KUR'taracak!

Fenerbahçe Galatasaray'ı da 'KUR'taracak! Dövizdeki yükseliş nedeniyle Finansal Fair Play'de %20 esneklik isteyen Kanarya'nın talebine UEFA sıcak bakıyor. FFP komisyonu kurdaki dalgalanma nedeniyle Türk kulüplerine bir esneklik tanıyacak. Sadece Fenerbahçe değil, Galatasaray da bu sayede men cezası almaktan kurtulacak.

TREND HABERLER
TREND HABERLER