Tff

Yusuf Namoğlu tehdit etti Abdullah Yılmaz hakemliği bıraktı!

Yusuf Namoğlu tehdit etti Abdullah Yılmaz hakemliği bıraktı! MHK Başkanı Yusuf Namoğlu'nun kendisini arayıp tehdit ettiğini söyleyen Abdullah Yılmaz, hakemliği bıraktığını açıkladı.

Galatasaray'ın TFF'den isteği! Maç başı 1 milyon lira

Galatasaray'ın TFF'den isteği! Maç başı 1 milyon lira Sarı kırmızılı yöneticiler, geçtiğimiz pazartesi günü Yıldırım Demirören ile yaptıkları görüşmede TFF’den önemli bir ricada bulundu.. İşte haksızlığa uğradıklarını söyleyen yöneticilerin istekleri..

PFDK’dan Galatasaray ve Trabzonspor’a ceza

PFDK’dan Galatasaray ve Trabzonspor’a ceza Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), bugün yapılan toplantının ardından alınan kararları açıkladı.

Fikret Orman'ın erteleme önerisine TFF ne diyecek?

Fikret Orman'ın erteleme önerisine TFF ne diyecek? Şu ana kadar gelen erteleme taleplerinin hepsini geri çeviren TFF'nin, Fikret Orman'ın önerisine de aynı şekilde cevap vermesi bekleniyor.

Boyko Dinamo Kiev'le anlaştı!

Boyko Dinamo Kiev'le anlaştı! Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş'ten kesik yiyen ve sezonun ikinci yarısında lisans çıkarılmayan deneyimli file bekçisi Denys Boyko'nun transferdeki yeni adresi belli oldu.

Fenerbahçe ve Aziz Yıldırım yeniden PFDK’ya sevk edildi

Fenerbahçe ve Aziz Yıldırım yeniden PFDK’ya sevk edildi Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Hukuk Müşavirliği, Fenerbahçe Kulübü ile başkanı Aziz Yıldırım’ı Profesyonel Futbol Disiplin Kuruluna (PFDK) sevk etti.

Süper Lig’de hakemler belli oldu

Süper Lig’de hakemler belli oldu Süper Lig'de 21. hafta maçlarını yönetecek hakemler belli oldu. Medipol Başakşehir ile Fenerbahçe arasında oynanacak derbi maça Halil Umut Meler atandı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER