Tff

Fenerbahçe’den TFF’ye 'Kocaman' ültimatom!

Fenerbahçe’den TFF’ye 'Kocaman' ültimatom! Fenerbahçe, Teknik Direktör Aykut Kocaman'ın PFDK'ya sevk edilmesine sert tepki gösterdi.

TFF'den Deniz Naki'ye tarihi ceza! Futbol hayatı bitti

TFF'den Deniz Naki'ye tarihi ceza! Futbol hayatı bitti Amedspor futbolcusu Deniz Naki'ye ayrımcılık ve ideolojik propaganda nedeniyle PFDK'dan tarihi ceza geldi: 3 yıl 6 ay men ve 273 bin TL para cezası... Kural gereği 3 yılı aşan men cezaları sürekli hak mahrumiyetine çevriliyor..

PFDK kararları açıklandı! İşte cezalar

PFDK kararları açıklandı! İşte cezalar Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, kararlarını açıkladı. İşte açıklanan cezalar...

TFF'den Lucescu açıklaması!

TFF'den Lucescu açıklaması! Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili ve Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dürüst, A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Mircea Lucescu'yla yolları ayırmak gibi bir düşüncelerinin olmadığını söyledi.

Şehitler anısına saygı duruşu yapılacak

Şehitler anısına saygı duruşu yapılacak Hakkari ve Diyarbakır'da şehit olan asker ve güvenlik görevlileri anısına, bu hafta oynanacak tüm profesyonel futbol liglerindeki müsabakalarda 1 dakikalık saygı duruşunda bulunulacak

Sinan Engin Beşiktaş'ın maçları için TFF'ye seslendi

Sinan Engin Beşiktaş'ın maçları için TFF'ye seslendi Sinan Engin, Alanyaspor maçından tartışma yaratan penaltı pozisyonunun ardından Beşiktaş'ın maçları için video hakem istedi.

Galatasaray'ın PFDK savunması belli

Galatasaray'ın PFDK savunması belli Galatasaray, derbide yardımcı hakeme su şişeleri atılması, Fenerbahçe-Başakşehir maçında yaşananlarla savunacak.

TREND HABERLER
TREND HABERLER