Tff

Herkes tek penaltı için toplanacak! Bir ilk

Herkes tek penaltı için toplanacak! Bir ilk Erzurum'da oynanan maç, penaltı atışlarında çıkan olaylar nedeniyle tatil edildi. Mücadele kaldığı yerden devam edecek ancak ilk penaltıyı kullanan futbolcu, penaltıyı kaçırırsa maç bitecek.

Canlı yayına bağlanıp TFF başkanlığı için konuştu

Canlı yayına bağlanıp TFF başkanlığı için konuştu Fenerbahçe'nin eski futbolcusu ve teknik direktörü Rıdvan Dilmen, Türkiye Futbol Federasyonu başkanlığı hakkında konuştu. Yıldırım Demirören istifa etse dahi aday olmayacağını belirtti.

TFF yeni sezonun tarihini açıkladı

TFF yeni sezonun tarihini açıkladı TFF resmi internet sitesi üzerinden, Süper Lig'de 2017/2018 sezonunun 11 Ağustos'ta başlayacağını duyurdu.

Menajerlerin aldıkları para açıklandı

Menajerlerin aldıkları para açıklandı Türkiye Futbol Federasyonu, Türkiye liglerindeki takımların 2016-2017 sezonunda Şubat’a kadar menajerlere yaptığı ödemeleri açıkladı.

Simon Kjaer'in görüntüsü şok etti

Simon Kjaer'in görüntüsü şok etti Kjaer'in maçta aldığı darbenin ne derece şiddetli olduğu dün yapılan Fenerbahçe idmanında net bir şekilde görüldü.

Olaylı maç federasyona gidiyor

Olaylı maç federasyona gidiyor Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta Konya Anadolu Selçukspor ile Fatih Karagümrük arasında oynanan maç TFF'ye gidiyor...

Kulüplerden Yıldırım Demirören'i şoke edecek yanıt

Kulüplerden Yıldırım Demirören'i şoke edecek yanıt Mehmet Demirkol, TFF yönetimini ve yabancı kuralı tartışmalarıyla ilgili eleştiride bulundu.

TREND HABERLER
TREND HABERLER