Tff

 Süper Lig'in en çok kazanan hakemi

Süper Lig'in en çok kazanan hakemi 22 Süper Lig hakemi 10 ayda toplam 6 milyon 490 bin 800 lira kazandı. En çok kazanan hakem 353 bin 250 lira ile Mete Kalkavan...

TFF ile PTT arasında sponsorluk anlaşması

TFF ile PTT arasında sponsorluk anlaşması Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile 176. kuruluş yılını kutlayan PTT arasında sponsorluk anlaşması imzalandı.

Aykut Kocaman'dan TFF'ye fikstür eleştirisi

Aykut Kocaman'dan TFF'ye fikstür eleştirisi Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Ramazan ayında maç oynatan Türkiye Futbol Federasyonu'na fikstür konusunda eleştirilerde bulundu.

3 takım PFDK'ya sevk edildi

3 takım PFDK'ya sevk edildi Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Hukuk Müşavirliği, TFF 1. Lig play-off'ta mücadele eden Giresunspor, Eskişehirspor ve Göztepe'yi Profesyonel Futbol Disiplin Kuruluna (PFDK) sevk etti.

TFF P&G ile sponsorluk anlaşması imzaladı

TFF P&G ile sponsorluk anlaşması imzaladı Türkiye Futbol Federasyonu ile Türkiye'de 30'uncu yılını kutlayan ve sporun en büyük destekçilerinden Procter&Gamble (P&G), Gillette ve Ariel markalarının da dahil olduğu özel bir iş birliğine imza atıyor.

TFF Kerem Demirbay'ın ıslak imzalı belgesini paylaştı

TFF Kerem Demirbay'ın ıslak imzalı belgesini paylaştı Türk Milli Takımı'nda oynamak istediğini TFF'ye bildiren ancak son anda Almanya'yı tercih eden Kerem Demirbay'ın imzalı belgesi ortaya çıktı. Belgede de gözüktüğü gibi oyuncu ikili oynamış!

Rıdvan Dilmen'den Volkan Demirel tepkisi

Rıdvan Dilmen'den Volkan Demirel tepkisi Rıdvan Dilmen, Talisca'ya küfür eden Volkan Demierel'in de disiplin kurulan sevk edilmesi gerektiğini söyledi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER