Tff

Ali Koç'un başkanlığını böyle kutladılar

Ali Koç'un başkanlığını böyle kutladılar Spor dünyası Fenerbahçe Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda Aziz Yıldırım'ı geride bırakan Ali Koç'u tebrik etti. İşte mesajlar..

Yıldırım Demirören'den UEFA açıklaması

Yıldırım Demirören'den UEFA açıklaması TFF Yönetim Kurulu, olağan genel kurul toplantısı Ankara'da yapıldı. TFF Başkanı Yıldırım Demirören, toplantıda UEFA 2024 adaylık süreci ve sona eren futbol sezonuyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Öte yandan Yıldırım Demirören ve Yönetim Kurulu ile Denetleme Kurulu oy birliğiyle ibra edildi

TFF Başkanı Yıldırım Demirören'den futbol ailesine iftar yemeği!

TFF Başkanı Yıldırım Demirören'den futbol ailesine iftar yemeği! Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, yarın yapılacak TFF Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı öncesinde futbol ailesine iftar yemeği verdi.

PFDK ceza yağdırdı! Fenerbahçe, Beşiktaş...

PFDK ceza yağdırdı! Fenerbahçe, Beşiktaş... Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) Fenerbahçe'ye 290 bin TL, Beşiktaş'a 230 bin TL, Göztepe'ye 110 bin TL, Trabzonspor'a 25 bin TL para cezası verdi.

Süper Lig'de son hafta maçları ne zaman oynanacak?

Süper Lig'de son hafta maçları ne zaman oynanacak? Süper Lig'de 34. hafta merakla beklenirken hem düşme potası hem de şampiyonluk için çok önemli maçlar oynanacak. TFF ise son hafta karşılaşmaları için özel bir program hazırlıyor.

İşte Arda Turan'ın 16 maç ceza almasının nedeni!

İşte Arda Turan'ın 16 maç ceza almasının nedeni! Spor Toto Süper Ligi'nin 32. haftasında Sivasspor maçında neden olduğu olaylardan dolayı Arda Turan'ın 16 maç ceza almasına neden olan sözler ortaya çıktı.

Arda Turan'a verilen ceza Engin Baytar'a bile verilmemişti

Arda Turan'a verilen ceza Engin Baytar'a bile verilmemişti PDFK, Başakşehir-Sivasspor maçında hakemi iten Arda Turan'a 16 maç ceza verdi. PFDK'nın bu tarihi kararı tartışmalara neden oldu.

TREND HABERLER
TREND HABERLER