Tff

TFF Kulüp Lisans Kurulu'ndan 3 kulübe puan silme cezası!

TFF Kulüp Lisans Kurulu'ndan 3 kulübe puan silme cezası! TFF Kulüp Lisans Kurulu, verilen süreler içerisinde eksikliklerini tamamlayamayan Kardemir Karabükspor, Gaziantepspor ve Manisaspor'a 3 puan silme cezası verdi.

TFF'den Fikret Orman'a tebrik!

TFF'den Fikret Orman'a tebrik! Türkiye Futbol Federasyonu, Beşiktaş Kulübünde yeniden başkanlığa seçilen Fikret Orman'ı kutladı.

Futbolun Oscarları sahiplerini buldu!

Futbolun Oscarları sahiplerini buldu! 2017-2018 Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu'nun süperlerinin belirlendiği "Futbolun Süperleri" ödül töreni İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi.

TFF'den açıklama: Tasvip etmiyoruz

TFF'den açıklama: Tasvip etmiyoruz Türkiye Futbol Federasyonu, yedek yönetim kurulu üyesi Selahattin Aydoğdu ile alakalı açıklamalarda bulundu.

TFF ile tazminat krizi Fatih Terim'i hırslandırdı

TFF ile tazminat krizi Fatih Terim'i hırslandırdı TFF'den A Milli Takım'ın başından gönderildiği için 9 milyon TL tazminat parası alan Fatih Terim, yaşadığı bu sürecin kendisini daha çok hırslandırdığını söyledi.

Erdoğan Demirören'in ölümü Beşiktaş camiasını yasa boğdu

Erdoğan Demirören'in ölümü Beşiktaş camiasını yasa boğdu Solunum yetmezliği nedeniyle hayatını kaybeden Erdoğan Demirören'in Beşiktaş için önemi büyüktür. 1981'de 40 milyon TL'lik bağışta bulunan Demirören, kulübü büyük bir yükten kurtarmıştı.

TFF ve Fatih Terim'den tazminat itirazı

TFF ve Fatih Terim'den tazminat itirazı Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF), Türkiye Futbol Direktörü olduğu dönemde, sözleşmesi süresinden önce feshedildiği gerekçesiyle Fatih Terim'e 9 milyon 324 bin lira ödemesi kararına, davanın her iki tarafı da farklı gerekçelerle itiraz etti.

TREND HABERLER
TREND HABERLER