Tff

Yıldırım Demirören'in ödediği tazminatlar

Yıldırım Demirören'in ödediği tazminatlar Yıldırım Demirören, hem federasyon hem de Beşiktaş Başkanı olduğu dönemlerde teknik adam ve futbolculara yüklü miktarlarda tazminat ödemek zorunda kaldı.

Fenerbahçe'den altyapıya büyük yatırım

Fenerbahçe'den altyapıya büyük yatırım Fenerbahçe Kulübü, "Siyah Çoraplılar Futbol Akademisi" projesiyle futbol altyapısına büyük bir yatırım yapmaya hazırlanıyor. Mosturoğlu, pilot takım konusunda profesyonel liglerde bulunan 2 ekiple görüşme halinde olduklarını ve bir takımla yüzde 99 anlaştıklarını açıkladı.

Süper Lig'de 33'üncü haftanın programı belli oldu

Süper Lig'de 33'üncü haftanın programı belli oldu Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Spor Toto Süper Lig'de 33'üncü haftanın programını açıkladı.

Yıldırım Demirören Türk futbolunun değerini açıkladı

Yıldırım Demirören Türk futbolunun değerini açıkladı Sabah Gazetesi tarafından düzenlenen Uluslararası Futbol Ekonomi Forumu, İstanbul'da düzenlendi. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, bomba açıklamalarda bulundu.

Fatih Terim TFF'den 13 milyon TL istiyor

Fatih Terim TFF'den 13 milyon TL istiyor TFF'den tazminat olarak 13 milyon TL isteyen Fatih Terim, mahkemeye verdiği dilekçede bu miktarın adil ve ölçülü olduğunu belirtti.

Fenerbahçe'den TFF'ye fikstür önerisi

Fenerbahçe'den TFF'ye fikstür önerisi Fenerbahçe Kulübü, Süper Lig'de ilk 4 sırada yer alan takımların maçlarının aynı gün ve aynı saatte oynanması için TFF'ye başvuruda bulundu.

Beşiktaş Divanı'ndan şok istek: İhraç edilsinler

Beşiktaş Divanı'ndan şok istek: İhraç edilsinler Beşiktaş Divan Kurulu’nda Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören başta olmak üzere, Hüsnü Güreli ve Mete Düren’in kulüpten ihraç edilmesi için imza toplandığı öğrenildi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER