Tff

Mustafa Cengiz'den TFF'ye ve Fenerbahçe'ye sert sözler

Mustafa Cengiz'den TFF'ye ve Fenerbahçe'ye sert sözler Olaylı derbi sonrası verilen ağır cezalar hakkında açıklamalarda bulunan Mustafa Cengiz'in konuşması elektrik kesintisi nedeniyle sık sık yarıda kaldı.

PFDK'dan Fatih Terim'e bir şok daha! Tam 9 maç yok

PFDK'dan Fatih Terim'e bir şok daha! Tam 9 maç yok Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin hakemine hakaret ettiği gerekçesiyle 7 maç cezaya çarptırılan Fatih Terim, TFF'ye yönelik sert sözleri nedeniyle 3 maç daha ceza aldı.

Galatasaray taraftarından TFF'ye tepki

Galatasaray taraftarından TFF'ye tepki Galatasaray taraftar grubu ultrAslan’ın organize ettiği protesto yürüyüşü ile Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) kararı protesto edildi.

Mustafa Cengiz: TFF'den VAR konuşmalarını istiyoruz

Mustafa Cengiz: TFF'den VAR konuşmalarını istiyoruz Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, olaylı Fenerbahçe derbisindeki hakemlerin VAR konuşmalarını TFF'den yayınlamalarını istedi.

Türkiye Kupası finali Sivas'ta oynanacak

Türkiye Kupası finali Sivas'ta oynanacak TFF Yönetim Kurulu bugün yaptığı toplantıda, 16 Mayıs 2019 Perşembe günü yapılacak Ziraat Türkiye Kupası Finali'nin Yeni 4 Eylül Stadyumu'nda oynanmasına karar verdi.

Saffet Sancaklı'dan TFF'ye sert sözler

Saffet Sancaklı'dan TFF'ye sert sözler Alpay Özalan ile birlikte futbol kariyerinin ardından siyasette karar kılan, Meclis'teki iki isimden biri olan MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, "Futbol Federasyonu'na el çektirelim" dedi.

Dünya ikincisi Ampute Milli Takımı'na coşkulu karşılama!

Dünya ikincisi Ampute Milli Takımı'na coşkulu karşılama! Meksika'dan uçakla Paris aktarmalı olarak Atatürk Havalimanı'na gelen Ampute Futbol Milli Takımı'nı, federasyon yetkilileri, sevenleri ve çok sayıda taraftar tarafından coşkuyla karşılandı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER