Tff

Şenol Güneş'ten Yıldırım Demirören itirafı! Milli Takım'a mı dönüyor

Şenol Güneş'ten Yıldırım Demirören itirafı! Milli Takım'a mı dönüyor Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ile yaptığı görüşmeyi anlattı.

Onur Kıvrak ve Burak Yılmaz TFF'ye ihtarname gönderdi

Onur Kıvrak ve Burak Yılmaz TFF'ye ihtarname gönderdi Trabzonspor'da kadro dışı bırakılan Burak Yılmaz ve Onur Recep Kıvrak, devre arası serbest kalabilmek için TFF'ye sözleşme fesih talebi ile TFF'ye noter aracılığıyla ihtarname gönderdi.

Fatih Terim'in 6 maçlık cezası kaldı

Fatih Terim'in 6 maçlık cezası kaldı TFF'nin 10 maç men cezası verdiği Fatih Terim, Keçiörengücü karşılaşmasını Ankara ekibinin idari binasından takip etti.

Beşiktaş Galatasaray ve Trabzonspor PFDK'ya sevk edildi!

Beşiktaş Galatasaray ve Trabzonspor PFDK'ya sevk edildi! Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu yaptığı açıklama ile 7 Spor Toto Süper Lig takımının PFDK'ya sevk edildiğini açıkladı.

Kulüpler Birliği: Göçek-Özkahya göreve dönmelidir

Kulüpler Birliği: Göçek-Özkahya göreve dönmelidir Süper Lig'de yer alan 17 kulüp, Halis Özkayha ve Hüseyin Göçek için verilen kararın geri çekilmesi gerektiğini açıkladı.

Galatasaraylılar şokta! Ali Dürüst istifadan vazgeçti!

Galatasaraylılar şokta! Ali Dürüst istifadan vazgeçti! Geçtiğimiz günlerde istifa eden Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili Ali Dürüst, kararından vazgeçtiğini ifade ederek, "Görevimin başındayım" dedi.

Ali Dürüst neden istifa etti? İşte şok ayrılığın sebebi

Ali Dürüst neden istifa etti? İşte şok ayrılığın sebebi Türkiye Futbol Federasyonu ( TFF) Başkan Vekili Ali Dürüst dün yaptığı açıklama ile federasyondaki tüm görevlerinden istifa ettiğini duyurdu. Ali Dürüst'ün bu kararının altındaki neden de ortaya çıktı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER