FUTBOL

Şenol Güneş'ten Yıldırım Demirören itirafı! Milli Takım'a mı dönüyor

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ile yaptığı görüşmeyi anlattı.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Spor Toto Süper Lig'in 16. haftasında Trabzonspor ile 2-2 berabere kalan takımının iyi geri dönüş yaptığını söyledi.

Güneş, karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında, Trabzonspor'un son üç maçını kazanan bir takım olarak moralli sahaya çıktığını belirterek, "Maçın başlangıcı düşündüğümüz gibi olmadı. Pozisyon zenginliğimiz olmadı. Oyunun kontrolünü zaman zaman rakibe verdik. Devreye kadar yemememiz gereken yerde golü yedik." dedi.

YILDIRIM DEMİRÖREN'LE GÖRÜŞTÜ
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ile yaptığı görüşmeye de açıklık getiren Güneş, "Dedikodu yapmaya bayılıyoruz. Ben Beşiktaş'ın teknik direktörüyüm, Yıldırım Demirören'e gitsem ne olur, gitmesem ne olur? Bir gazetecinin yazdıklarıyla ilgili telefon açmıştım, onu konuşalım istedim. Para konusunu bazılarınız da yazıyor. Herhalde o kişi Demirören ile çalışıyor. O konuyu konuşmak için gittim. Bir de nişan konusu vardı. Gizli bir şey olur mu?" şeklinde konuştu.

Yorumlar
TREND HABERLER