Tff

Sözleşmesi feshedilen Suat Arslanboğa hakemliğe devam edecek

Sözleşmesi feshedilmişti ama... Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Başkanı Abdurrahman Arıcı, Merkez Hakem Kurulu tarafından sözleşmesi feshedilen Suat Arslanboğa ile ilgili önemli bir açıklamada bulundu.

TFF'nin Suat Arslanboğa kararından sonra şok sözler: Türkiye'de hakemlik bitmiştir

TFF'nin kararından sonra şok sözler! Hakemlik bitmiştir TFF'nin Suat Arslanboğa'nın sözleşmesini feshetmesine eski hakem Erman Toroğlu ve Bünyamin Gezer sert tepki gösterdi.

Fenerbahçe'nin TFF'ye yaptığı başvuruya cevap geldi

Fenerbahçe'nin başvurusuna cevap geldi Fenerbahçe Kulübü, Alanyaspor maçında kural hatası yapıldığı gerekçesiyle maçın tekrarlanması için TFF'ye başvuruda bulundu. Konuyla ilgili IFAB yetkilisi Boudien Broekhuis, taç pozisyonuyla ilgili kuralın detaylarını açıkladı.

Fatih Terim'e verilen ceza TFF'yi ikiye böldü

Terim'e verilen ceza TFF'yi ikiye böldü Türkiye Futbol Federasyonu yönetim kurulu toplantısının gündemi, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'e verilen ceza ve saatiydi. Verilen cezayı bazı üyeler destekledi, bazıları karşı çıktı.

Nihat Özdemir'den flaş Fatih Terim sözleri

Nihat Özdemir'den flaş Fatih Terim sözleri Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, Galatasaray Teknk Direktörü Fatih Terim'in aldığı ceza hakkında konuştu.

Amed Sportif Faaliyeler’den bir transfer daha

Amed Sportif Faaliyeler’den bir transfer daha Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Amed Sportif Faaliyetler, transfer ettiği futbolculara bir yenisini daha ekledi.

PFDK kararları açıklandı

PFDK kararları açıklandı Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) kararları açıklandı.