Tff

TFF'de Başkan Vekili Erdal Bahçıvan istifa etti

TFF'de istifa depremi! Başkanvekili... Türkyie Futbol Federasyonu'nda Başkan Vekili, İcra Kurulu Üyesi ve Yeni Projeler Sorumlusu olan Erdal Bahçıvan, Twitter hesabından yaptığı açıklamayla istifa ettiğini duyurdu. Bahçıvan, liglerin ertelenmesini istemişti.

TFF'nin yetkili ismi açıkladı Süper Lig maçları ertelenecek mi?

Süper Lig maçları ertelenecek mi? TFF 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, ''Süper Lig maçlarının ertelenmesi söz konusu değildir.'' dedi.

TFF koronavirüs tedbirlerini açıkladı

TFF'den koronavirüs kararları TFF, futbol müsabakalarında uygulanacak Koronavirüs tedbirlerini açıkladı.

TFF Başkanı değişiyor! Nihat Özdemir gidiyor

TFF Başkanı değişiyor! TFF Başkanı Nihat Özdemir ile ilgili Beşiktaş'ın eski yöneticisi ve gazeteci Candaş Tolga Işık gündeme bomba gibi düşen bir iddia ortaya attı. Candaş Tolga Işık sosyal medya hesabından 'TFF Başkanı değişiyor' paylaşımını yaptı.

Transfer bekleyen Abdullah Avcı'nın işi zor! Transfere para kalmadı

Transfer bekleyen Abdullah Avcı'nın işi zor! Transfere para kalmadı Devre arası transfer döneminde kadrosunu yeni futbolcularla güçlendirmek isteyen Beşiktaş'ın, 2 milyon liralık bütçesi kaldığı ortaya çıktı.

Göztepe o uygulama için TFF'nin kararını bekliyor

Göztepe o uygulama için TFF'nin kararını bekliyor Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil, Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) kale arkasında ayakta seyirci uygulaması için henüz yönetmelik çıkarmaması nedeniyle yeni statlarında kale arkası tribününe geçici koltukların yerleştirileceğini bildirdi.

Beşiktaş'tan TFF'ye flaş VAR hamlesi!

Beşiktaş'tan TFF'ye flaş VAR hamlesi! TFF'ye başvurarak derbiye ait VAR kayıtlarının açıklanmasını isteyen Beşiktaş yönetimi, bugün saat 17.00'ye kadar bekleyecek. Hakem, gözlemci ve temsilci raporlarının da paylaşılmasını talep eden siyah-beyazlılar, TFF’den olumsuz yanıt verilmesi halinde akşam saatlerinde yeni bir deklarasyon yayınlayacak.