Tff

Fatih Terim’in bağış iradesi dosyada vardı!

Fatih Terim’in bağış iradesi dosyada vardı Milli Takımlar Direktörlüğü görevine son verilen Fatih Terim’in, “alacağı tazminatı Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağış yapma kararını” dava açılmasıyla birlikte verdiği ortaya çıktı.

Canlı yayında TFF başkanının ismini açıkladı

Canlı yayında TFF başkanının ismini açıkladı Rıdvan Dilmen, Yıldırım Demirören'in ardından TFF Başkanlığına düşünülen ismi açıkladı.

Orduspor'a 6 puan silme cezası!

Türk ekibine bir şok daha! 6 puan silme cezası geldi Türk futbolunun köklü kulüplerinden ve 50 yıllık bir maziye sahip olan, 26 yıl aradan sonra çıktığı Süper Lig’den düştükten sonra 5 yılda 5 lig birden düşerek Ordu 1. Amatör Lig'e kadar gerileyen Orduspor, puan silme cezalarından kurtulamıyor. Mor-beyazlı kulübe 6 puan silme cezası daha geldi.

2019 yılı FIFA hakemlerine kokartları törenle takıldı

2019 yılı FIFA hakemlerine kokartları törenle takıldı Merkez Hakem Kurulu 2018-2019 Kış Semineri'nde FIFA Kokart Takma Töreni yapıldı. 2019 yılında FIFA kokartı taşıyacak hakemlere kokartları, Antalya'nın Belek ilçesindeki Calista Luxury Resort Otel'de düzenlenen törende takdim edildi.

Yıldırım Demirören: Hiçbir takım için hakemimizi feda etmeyiz

Yıldırım Demirören: Hiçbir takım için hakemimizi feda etmeyiz Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2018-2019 Sezonu MHK Kış Semineri kapanış ve kokart töreni, Antalya Belek'teki Calista Luxury Resort Otel'de yapıldı. Törende konuşan TFF Başkanı Yıldırım Demirören, göreve geldiği ilk günden itibaren hakemlere önem verdiklerini vurguladı.

Hakemler FIFA atletik testine katıldı

Hakemler FIFA atletik testine katıldı Süper Lig'de görevli hakemler ile yardımcı hakemlerine FIFA atletik testi uygulandı.

Tarihi proje için düğmeye basıldı

Tarihi proje için düğmeye basıldı Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı'nın 1.5 yıl önce gündeme getirdiği ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın da desteklediği, futbol kulüplerinin borçlarının yeniden yapılandırılmasıyla ilgili projede ilk somut adım atıldı.