Tff

Ali Koç'tan TFF ve MHK'ya çağrı!

Ali Koç'tan TFF ve MHK'ya çağrı! Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Süper Lig'de 5. haftada Alanyaspor'a mağlup oldukları maç sonrası açıklamalar yaptı. Ali Koç, TFF ve MHK'ya çağrıda bulundu.

Ali Koç'tan Nihat Özdemir'e sert sözler!

Ali Koç'tan Nihat Özdemir'e sert sözler! Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, TFF Başkanı Nihat Özdemir hakkında olay açıklamalar yaptı. Ali Koç sarı-lacivertli kulüpten ihraç sürecini başlatacaklarını açıkladı.

TFF’nin kararına Rıza Çalımbay’dan tepki

TFF’nin kararına Rıza Çalımbay’dan tepki TFF’nin 12 Haziran’da Süper Lig’i başlatma kararına Sivasspor teknik direktörü Rıza Çalımbay "İptal ettiğimizde 1-2 vaka vardı, şimdi daha çok vaka var. Tatsız tuzsuz bir lig geçecek gibi geliyor bana, inşallah hayırlısı olur" sözleriyle tepki gösterdi.

Bilim Kurulu maçların başlamasıyla ilgili TFF'ye yüklendi

Bilim Kurulu TFF'yi suçladı! Bilim Kurulu Üyesi Tevfik Özlü, 'Kontrollü Sosyal Hayat' dönemine ilişkin Haber Global'e önemli açıklamalarda bulundu. "Süper Lig'in başlaması için 12 Haziran erken mi?" sorusuna yanıt veren Özlü, "Bana sorarsanız maçların hemen başlaması için gerekçe yok" diye konuştu.

TFF'de Başkan Vekili Erdal Bahçıvan istifa etti

TFF'de istifa depremi! Başkanvekili... Türkyie Futbol Federasyonu'nda Başkan Vekili, İcra Kurulu Üyesi ve Yeni Projeler Sorumlusu olan Erdal Bahçıvan, Twitter hesabından yaptığı açıklamayla istifa ettiğini duyurdu. Bahçıvan, liglerin ertelenmesini istemişti.

TFF'nin yetkili ismi açıkladı Süper Lig maçları ertelenecek mi?

Süper Lig maçları ertelenecek mi? TFF 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, ''Süper Lig maçlarının ertelenmesi söz konusu değildir.'' dedi.

TFF koronavirüs tedbirlerini açıkladı

TFF'den koronavirüs kararları TFF, futbol müsabakalarında uygulanacak Koronavirüs tedbirlerini açıkladı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER