Mustafa Cengiz

Mustafa Cengiz'in sözlerine Fatih Terim'den kupalı cevap

Mustafa Cengiz'in sözlerine Fatih Terim'den kupalı cevap Fatih Terim, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in derbi sonrası, "Maç 2-0 oldu, 7-0 olsun isterdim ama 2-2 bitti" sözlerine kırıldı.

Mustafa Cengiz ve Fatih Terim bir kez daha PFDK'ya sevk edildi

Mustafa Cengiz ve Fatih Terim bir kez daha PFDK'ya sevk edildi Galatasaray, Mustafa Cengiz ve Fatih Terim, sportmenliğe aykırı açıklamalar nedeniyle PFDK'ya sevk edildi

Mustafa Cengiz PFDK sevklerine sert tepki gösterdi

Mustafa Cengiz PFDK sevklerine sert tepki gösterdi Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, TRT Spor'a çok çarpıcı açıklamalarda bulunurken PFDK sevklerine sert tepki gösterdi.

Galatasaray ve Fenerbahçe'de birçok isim PFDK'ya sevk edildi

Galatasaray ve Fenerbahçe'de birçok isim PFDK'ya sevk edildi Olaylı Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin ardından Disiplin Kurulu'na sevk edilen isimler belli oldu. Listede sarı-kırmızılılardan 12, sarı-lacivertlilerden ise 4 isim var.

Mustafa Cengiz'den Ali Koç'a derbi daveti

Mustafa Cengiz'den Ali Koç'a derbi daveti Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, derbiyi birlikte izlemek için Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'u Türk Telekom Arena Stadı'na davet edecek.

Mustafa Cengiz'den CAS açıklaması

Mustafa Cengiz'den CAS açıklaması Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Evkur Yeni Malatyaspor maçı öncesinde açıklamalar yaptı. CAS sürecini yanıtlayan Cengiz, kararın 1 hafta içerisinde açıklanması beklediklerini dile getirdi.

Mustafa Cengiz: Diplerde mücadele etmiyoruz

Mustafa Cengiz: Diplerde mücadele etmiyoruz Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Fenerbahçe'nin ligdeki durumuna gönderme yaparak, "Takımımız diplerde mücadele etmiyor" dedi.