Mustafa Cengiz

Mustafa Cengiz'den TFF'ye ve Fenerbahçe'ye sert sözler

Mustafa Cengiz'den TFF'ye ve Fenerbahçe'ye sert sözler Olaylı derbi sonrası verilen ağır cezalar hakkında açıklamalarda bulunan Mustafa Cengiz'in konuşması elektrik kesintisi nedeniyle sık sık yarıda kaldı.

Mustafa Cengiz: TFF'den VAR konuşmalarını istiyoruz

Mustafa Cengiz: TFF'den VAR konuşmalarını istiyoruz Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, olaylı Fenerbahçe derbisindeki hakemlerin VAR konuşmalarını TFF'den yayınlamalarını istedi.

Mustafa Cengiz'den derbi açıklaması

Mustafa Cengiz'den derbi açıklaması Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Fenerbahçe derbisi sonrası bir açıklama daha yaptı.

Mustafa Cengiz'in sözlerine Fatih Terim'den kupalı cevap

Mustafa Cengiz'in sözlerine Fatih Terim'den kupalı cevap Fatih Terim, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in derbi sonrası, "Maç 2-0 oldu, 7-0 olsun isterdim ama 2-2 bitti" sözlerine kırıldı.

Mustafa Cengiz ve Fatih Terim bir kez daha PFDK'ya sevk edildi

Mustafa Cengiz ve Fatih Terim bir kez daha PFDK'ya sevk edildi Galatasaray, Mustafa Cengiz ve Fatih Terim, sportmenliğe aykırı açıklamalar nedeniyle PFDK'ya sevk edildi

Mustafa Cengiz PFDK sevklerine sert tepki gösterdi

Mustafa Cengiz PFDK sevklerine sert tepki gösterdi Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, TRT Spor'a çok çarpıcı açıklamalarda bulunurken PFDK sevklerine sert tepki gösterdi.

Galatasaray ve Fenerbahçe'de birçok isim PFDK'ya sevk edildi

Galatasaray ve Fenerbahçe'de birçok isim PFDK'ya sevk edildi Olaylı Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin ardından Disiplin Kurulu'na sevk edilen isimler belli oldu. Listede sarı-kırmızılılardan 12, sarı-lacivertlilerden ise 4 isim var.

TREND HABERLER
TREND HABERLER