Mustafa Cengiz

Mustafa Cengiz'den CAS açıklaması

Mustafa Cengiz'den CAS açıklaması İsviçre'de UEFA Başkanı Ceferin ile görüşme gerçekleştiren Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, "Pazartesi günü CAS'a başvuracağız. Yeniden gözden geçirmenin yanlış olduğu şeklinde bu başvuruyu yapacağız." diye konuştu.

Mustafa Cengiz'in yetki talebi reddedildi!

Mustafa Cengiz'in yetki talebi reddedildi! Galatasaray Spor Kulübü'nün Olağanüstü Genel Kurulu'nda yapılan oylamada Mecidiyeköy arsasına yapılacak faaliyetler ile ilgili yetki maddesi oy çokluğu ile reddedildi..

Mustafa Cengiz'den forvet açıklaması

Mustafa Cengiz'den forvet açıklaması Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, TRT Spor canlı yayınında gündemi değerlendirdi. Başkan Cengiz, gerçekleştirilmeyen forvet transferiyle ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Galatasaray'da Olağanüstü Genel Kurul kararı

Galatasaray'da Olağanüstü Genel Kurul kararı Galatasaray'da Mustafa Cengiz yönetimi, genel kuruldan yetki isteyecek.

 Mustafa Cengiz’den Emre Akbaba açıklaması

Mustafa Cengiz’den Emre Akbaba açıklaması Emre Akbaba transferinde ezeli rakipler Fenerbahçe ve Galatasaray karşı karşıya gelirken Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak basın toplantısında soruları yanıtladı. Ezeli rakip Fenerbahçe'nin transferde devreye girmesiyle ile ilgili de açıklamada bulundu.

Mustafa Cengiz'den transfer açıklaması!

Mustafa Cengiz'den transfer açıklaması! Mustafa Cengiz, Spor Toto Süper Lig'de 2018-2019 sezonunun açılışında 3-1 kazandıkları MKE Ankaragücü maçının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Mustafa Cengiz Şampiyonlar Ligi hedefini açıkladı

Mustafa Cengiz Şampiyonlar Ligi hedefini açıkladı Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Şampiyonlar Ligi'nde hedeflerinin gidebilecekleri yere kadar ilerlemek olduğunu söyledi.