Mustafa Cengiz

Mustafa Cengiz'den TFF'ye tepki

Mustafa Cengiz'den TFF'ye tepki Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Konyaspor maçının ardından yaptığı açıklamada TFF'ye göndermede bulunarak "Tanrım ben rakiplerimizle mücadele edebilirim, beni dostlarımdan koru" dedi.

Mustafa Cengiz PFDK'ya sevk edildi

Mustafa Cengiz PFDK'ya sevk edildi Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, PFDK'ya sevk edildi.

Mustafa Cengiz'den TFF'ye ve Fenerbahçe'ye sert sözler

Mustafa Cengiz'den TFF'ye ve Fenerbahçe'ye sert sözler Olaylı derbi sonrası verilen ağır cezalar hakkında açıklamalarda bulunan Mustafa Cengiz'in konuşması elektrik kesintisi nedeniyle sık sık yarıda kaldı.

Mustafa Cengiz: TFF'den VAR konuşmalarını istiyoruz

Mustafa Cengiz: TFF'den VAR konuşmalarını istiyoruz Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, olaylı Fenerbahçe derbisindeki hakemlerin VAR konuşmalarını TFF'den yayınlamalarını istedi.

Mustafa Cengiz'den derbi açıklaması

Mustafa Cengiz'den derbi açıklaması Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Fenerbahçe derbisi sonrası bir açıklama daha yaptı.

Mustafa Cengiz'in sözlerine Fatih Terim'den kupalı cevap

Mustafa Cengiz'in sözlerine Fatih Terim'den kupalı cevap Fatih Terim, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in derbi sonrası, "Maç 2-0 oldu, 7-0 olsun isterdim ama 2-2 bitti" sözlerine kırıldı.

Mustafa Cengiz ve Fatih Terim bir kez daha PFDK'ya sevk edildi

Mustafa Cengiz ve Fatih Terim bir kez daha PFDK'ya sevk edildi Galatasaray, Mustafa Cengiz ve Fatih Terim, sportmenliğe aykırı açıklamalar nedeniyle PFDK'ya sevk edildi