Mustafa Cengiz

Mustafa Cengiz: Her şey önümüzü kesmek için yapılıyor

Mustafa Cengiz: Her şey önümüzü kesmek için yapılıyor Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, sarı-kırmızılı takımın dergisindeki yazısında Galatasaray'ın üzerinde oyunlar oynandığını belirtti.

Mustafa Cengiz: Hakemler ve TFF derhal istifa etmelidir

Mustafa Cengiz: Hakemler ve TFF derhal istifa etmelidir Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Hakem Fırat Aydınus, Halis Özkahya, Hüseyin Göçek ve TFF yönetimini istifaya çağırdı.

Mustafa Cengiz'den TFF'ye tepki

Mustafa Cengiz'den TFF'ye tepki Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Konyaspor maçının ardından yaptığı açıklamada TFF'ye göndermede bulunarak "Tanrım ben rakiplerimizle mücadele edebilirim, beni dostlarımdan koru" dedi.

Mustafa Cengiz PFDK'ya sevk edildi

Mustafa Cengiz PFDK'ya sevk edildi Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, PFDK'ya sevk edildi.

Mustafa Cengiz'den TFF'ye ve Fenerbahçe'ye sert sözler

Mustafa Cengiz'den TFF'ye ve Fenerbahçe'ye sert sözler Olaylı derbi sonrası verilen ağır cezalar hakkında açıklamalarda bulunan Mustafa Cengiz'in konuşması elektrik kesintisi nedeniyle sık sık yarıda kaldı.

Mustafa Cengiz: TFF'den VAR konuşmalarını istiyoruz

Mustafa Cengiz: TFF'den VAR konuşmalarını istiyoruz Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, olaylı Fenerbahçe derbisindeki hakemlerin VAR konuşmalarını TFF'den yayınlamalarını istedi.

Mustafa Cengiz'den derbi açıklaması

Mustafa Cengiz'den derbi açıklaması Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Fenerbahçe derbisi sonrası bir açıklama daha yaptı.