Mustafa Cengiz

Mustafa Cengiz'den sert açıklamalar

Mustafa Cengiz'den sert açıklamalar Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Divan Kurulu'nda açıklamalar yaptı. Başkan transferle ilgili "Zlatan Ibrahimovic'i alabilirdim, alamadım" ifadelerini kullanırken UEFA'daki son durum için "Bizi isteselerdi direkt men edebilirlerdi. 5 ay bunun kavgasını verdik. Şu anda da CAS'tayız" dedi.

Forvet transferi Mustafa Cengiz’in rüyalarına giriyor

Forvet transferi Mustafa Cengiz’in rüyalarına giriyor Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, golcü transferi yaparak sarı-kırmızılı taraftarları mutlu edeceklerini söyledi.

Mustafa Cengiz'den saldırı açıklaması!

Mustafa Cengiz'den saldırı açıklaması! Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Beyoğlu GSStore’a yapılan saldırıyı şiddetle kınadığını belirterek, Trabzonspor camiasının nasıl tepki göstereceğini merak ettiğini söyledi.

Mustafa Cengiz: Her şey önümüzü kesmek için yapılıyor

Mustafa Cengiz: Her şey önümüzü kesmek için yapılıyor Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, sarı-kırmızılı takımın dergisindeki yazısında Galatasaray'ın üzerinde oyunlar oynandığını belirtti.

Mustafa Cengiz: Hakemler ve TFF derhal istifa etmelidir

Mustafa Cengiz: Hakemler ve TFF derhal istifa etmelidir Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Hakem Fırat Aydınus, Halis Özkahya, Hüseyin Göçek ve TFF yönetimini istifaya çağırdı.

Mustafa Cengiz'den TFF'ye tepki

Mustafa Cengiz'den TFF'ye tepki Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Konyaspor maçının ardından yaptığı açıklamada TFF'ye göndermede bulunarak "Tanrım ben rakiplerimizle mücadele edebilirim, beni dostlarımdan koru" dedi.

Mustafa Cengiz PFDK'ya sevk edildi

Mustafa Cengiz PFDK'ya sevk edildi Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, PFDK'ya sevk edildi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER