Mustafa Cengiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Mustafa Cengiz'i tebrik

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Mustafa Cengiz'i tebrik Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Galatasaray Spor Kulübü Başkanlığına yeniden seçilen Mustafa Cengiz'e bir tebrik telgrafı gönderdi.

Galatasaray'daki başkanlık seçiminde taraftarın dediği oldu

Galatasaray'daki başkanlık seçiminde taraftarın dediği oldu Galatasaray'da taraftarın dediği oldu ve Mustafa Cengiz tekrar başkan seçildi. Sarı-kırmızılı taraftarların kısa süre önce Webaslan'da yaptığı anket sonucu seçimlere yansımış oldu.

Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz'den ilk açıklama

Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz'den ilk açıklama Galatasaray'da yeniden seçilen Mustafa Cengiz, önemli açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'ın 38. başkanı Mustafa Cengiz oldu

Galatasaray'ın 38. başkanı Mustafa Cengiz oldu Galatasaray'ın Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı'nda gerçekleştirilen oylamada Mustafa Cengiz, rakipleri, Dursun Özbek, Ozan Korkut ve Ali Fatinoğlu'nun geride bırakarak yeniden başkan seçilmeyi başardı.

Mustafa Cengiz'den çarpıcı açıklamalar

Mustafa Cengiz'den çarpıcı açıklamalar Galatasaray Kulübü'nün olağan seçimli genel kurulu öncesi başkan Mustafa Cengiz, üyelerle bir araya gelip, listesinin tanıtımını yaptı.

Mustafa Cengiz'den Gomis itirafı

Mustafa Cengiz'den Gomis itirafı Göztepe maçında yaşadığı heyecanı anlatan Başkan Cengiz, “Gomis penaltı noktasına gittiğinde Fatih Terim’e müthiş saygı duydum. Sorsanız ben soğukkanlıyımdır aslında. Fakat ilk defa bir penaltı atışına bakmadım. Rakibe saygısızlık olmasın diye sevinmedim ama içimde fırtınalar koptu”dedi.

Galatasaray’da Başkan Mustafa Cengiz ve Eşref Hamamcıoğlu gerilimi

Galatasaray’da Başkan Mustafa Cengiz ve Eşref Hamamcıoğlu gerilimi Galatasaray Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, başkan adaylarının birlikte GS TV'ye çıkması için düzenlenen panele başkan Mustafa Cengiz katılmayacağını söylediğini, yayın için de izin vermediğini iddia etti. Sarı-kırmızılı kulübün resmi sitesinde, başkan Mustafa Cengiz'in imzasını taşıyan bildiride ise divan kurulunun bu tutumu eleştirildi

TREND HABERLER
TREND HABERLER