Mustafa Cengiz

Galatasaray'ın 38. başkanı Mustafa Cengiz oldu

Galatasaray'ın 38. başkanı Mustafa Cengiz oldu Galatasaray'ın Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı'nda gerçekleştirilen oylamada Mustafa Cengiz, rakipleri, Dursun Özbek, Ozan Korkut ve Ali Fatinoğlu'nun geride bırakarak yeniden başkan seçilmeyi başardı.

Mustafa Cengiz'den çarpıcı açıklamalar

Mustafa Cengiz'den çarpıcı açıklamalar Galatasaray Kulübü'nün olağan seçimli genel kurulu öncesi başkan Mustafa Cengiz, üyelerle bir araya gelip, listesinin tanıtımını yaptı.

Mustafa Cengiz'den Gomis itirafı

Mustafa Cengiz'den Gomis itirafı Göztepe maçında yaşadığı heyecanı anlatan Başkan Cengiz, “Gomis penaltı noktasına gittiğinde Fatih Terim’e müthiş saygı duydum. Sorsanız ben soğukkanlıyımdır aslında. Fakat ilk defa bir penaltı atışına bakmadım. Rakibe saygısızlık olmasın diye sevinmedim ama içimde fırtınalar koptu”dedi.

Galatasaray’da Başkan Mustafa Cengiz ve Eşref Hamamcıoğlu gerilimi

Galatasaray’da Başkan Mustafa Cengiz ve Eşref Hamamcıoğlu gerilimi Galatasaray Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, başkan adaylarının birlikte GS TV'ye çıkması için düzenlenen panele başkan Mustafa Cengiz katılmayacağını söylediğini, yayın için de izin vermediğini iddia etti. Sarı-kırmızılı kulübün resmi sitesinde, başkan Mustafa Cengiz'in imzasını taşıyan bildiride ise divan kurulunun bu tutumu eleştirildi

Mustafa Cengiz Rıza Kocaoğlu'na sahip çıktı

Mustafa Cengiz Rıza Kocaoğlu'na sahip çıktı Şampiyonluk gecesinde basın konuşmasını kesen Rıza Kocaoğlu hakkında konuşan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, ünlü oyuncu için bakın neler söyledi...

Mustafa Cengiz'den taraftara UEFA müjdesi

Mustafa Cengiz'den taraftara UEFA müjdesi Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, şampiyonluğun ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Fatih Terim'in 7. şampiyonluğuna imza attı

Fatih Terim'in 7. şampiyonluğuna imza attı Şampiyon Galatasaray, sezon içerisinde hem başkanını hem teknik direktörünü değiştirdi. Fatih Terim 'Nerede kalmıştık?' tweetiyle geldi 7. şampiyonluğunu aldı!