Mustafa Cengiz

 Mustafa Cengiz'den UEFA açıklaması

Mustafa Cengiz'den UEFA açıklaması Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve beraberindeki heyet, sarı-kırmızılı kulübün mali durumu hakkında bilgi vermek amacıyla İsviçre'nin Nyon kentinde UEFA yetkilileriyle bir araya geldi.

Mustafa Cengiz'den Kadıköy açıklaması

Mustafa Cengiz'den Kadıköy açıklaması Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, iki hafta sonra Fenerbahçe ile oynayacakları karşılaşmayı tribünden takip edeceğini söyledi.

Florya'ya şok baskın! G.Saray borçla boğuşuyor

Florya'ya şok baskın! G.Saray borçla boğuşuyor Galatasaray formasıyla 25 maça çıkan Belhanda için D.Kiev’e 250 bin Euro bonus verecek olan sarı-kırmızılılar, ödenmeyen elektrik ve doğalgaz faturaları nedeniyle de kriz yaşadı.

Galatasaray'ın UEFA planı belli oldu

Galatasaray'ın UEFA planı belli oldu Galatasaray yönetimi, Avrupa kupalarından men cezası almamak için 9 Mart'ta UEFA ile yapacağı görüşme öncesi 6 maddelik yol haritası belirledi.

Galatasaray'da Adnan Polat sesleri!

Galatasaray'da Adnan Polat sesleri! Galatasaray kulislerinde konuşulan iddia bu. 2011 yılında ibra edilmeyerek apar topar başkanlık koltuğundan indirilen Adnan Polat’ın Mayıs ayındaki kongrede adaylığını koymaya hazırlandığı ileri sürüldü.

Galatasaray'da başkanlar buluştu

Galatasaray'da başkanlar buluştu Galatasaray'da mevcut başkan Mustafa Cengiz ile eski başkan ve yöneticiler, Türk Telekom Stadı'nda bir araya geldi.

Galatasaray’ın UEFA planı ortaya çıktı!

Galatasaray’ın UEFA planı ortaya çıktı! Finansal Fair Play kıskacında olan Sarı-Kırmızılılar, UEFA’ya “Transfer bütçemiz, transfer gelirimiz kadar olsun” teklifini yaparak, muhtemel bir yasağı veya men tehlikesini savuşturmaya çalışacak. Başkan Cengiz, Nyon’daki görüşmelerde bizzat yer alacak