Mustafa Cengiz

Galatasaray yönetimine Ndiaye şoku

Galatasaray yönetimine Ndiaye şoku İngiliz Stoke City tarafından bonservisi için 16 milyon euro önerilen Badou Ndiaye hakkında Galatasaray yönetimini şoke eden bir gerçek ortaya çıktı.

Fenerbahçe'den Galatasaray'a şike tepkisi!

Fenerbahçe'den Galatasaray'a şike tepkisi! Yönetim, Sarı-Kırmızılılar’ın 27 Mart 2015 tarihindeki Mali Genel Kurul’da yaptığı konuşmada Mustafa Cengiz’in Fenerbahçe’yle ilgili ‘şikeci’ laflarını kullanmasını unutmadı ve kutlama mesajı yayınlanmadı.

Fatih Terim Samuel Eto'o'yu istiyor

Fatih Terim Samuel Eto'o'yu istiyor Mustafa Cengiz ile bir görüşme gerçekleştiren Fatih Terim, Antalyaspor'dan ayrılmaya hazırlanan Eto'o'nun alınmasını istedi.

Dursun Özbek gitti istifalar başladı

Dursun Özbek gitti istifalar başladı Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Güzelaydın istifa etti.

Mustafa Cengiz o benzetmeye öyle bir cevap verdi ki

Mustafa Cengiz o benzetmeye öyle bir cevap verdi ki Galatasaray Başkanı Musatafa Cengiz, mazbatasını aldı ve basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Çiçeği burnunda başkan hakkındaki benzetmeler için öyle bir cevap verdi ki...

Mustafa Cengiz'den Fatih Terim açıklaması

Mustafa Cengiz'den Fatih Terim açıklaması Galatasaray'ın yeni başkanı Mustafa Cengiz, "Fatih Terim bana nezaketen istifa teklifinde bulundu ama kabul etmedim. Fatih Terim ismini ilk kez ben dile getirdim. Hocamız ile devam edeceğiz." dedi.

Mustafa Cengiz’den Fatih Terim’e tam yetki!

Mustafa Cengiz’den Fatih Terim’e tam yetki! Seçim öncesi yapılan transfer görüşmelerinin sürmesini isteyen Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Ahmed Musa ve sol bek transferi için Fatih Terim'den haber bekliyor.