Mustafa Cengiz

Mustafa Cengiz'den seçim öncesi dev hamle

Mustafa Cengiz'den seçim öncesi dev hamle Ocak ayında yapılan olağanüstü seçimli kongre ile Galatasaray Spor Kulübü Başkanı olan Mustafa Cengiz, Mayıs ayında yapılacak seçimli kongrede Adnan Öztürk ile tek liste yapma kararı aldı.

Dursun Özbek yeniden aday oluyor

Dursun Özbek yeniden aday oluyor Bir önceki seçimde koltuğu Mustafa Cengiz'e kaptıran Dursun Özbek, yeniden aday olmaya karar verdi. Özbek, takımı etkilememek için sezon sonuna kadar lansman yapmamayı düşünüyor.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz trafik kazası geçirdi

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz trafik kazası geçirdi Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in Beşiktaş derbisi sonrası evine dönerken trafik kazası geçirdiği öğrenildi.

AB'den Galatasaray'a teşekkür mektubu

AB'den Galatasaray'a teşekkür mektubu Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'e, Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger'den, Suriyeli çocuklar için yapılan organizasyon nedeniyle teşekkür mektubu geldi.

Mustafa Cengiz başkan adaylığını açıkladı

Mustafa Cengiz başkan adaylığını açıkladı Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, mayıs ayındaki kongrede aday olacağını açıkladı. İşte detaylar...

Yılın futbolcusu Bafetimbi Gomis

Yılın futbolcusu Bafetimbi Gomis 1905 GSYİAD tarafından Galatasray'da yılın futbolcusu seçilen Bafetimbi Gomis ödülünü aldı.

Mustafa Cengiz'den flaş UEFA açıklaması!

Mustafa Cengiz'den flaş UEFA açıklaması! Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, UEFA Finansal Kontrol Kurulu ile yaptıkları görüşmelere ilişkin kararın her an çıkabileceğini söyledi.