Mustafa Cengiz

Mustafa Cengiz'den flaş UEFA açıklaması!

Mustafa Cengiz'den flaş UEFA açıklaması! Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, UEFA Finansal Kontrol Kurulu ile yaptıkları görüşmelere ilişkin kararın her an çıkabileceğini söyledi.

Mustafa Cengiz'den Kurtuluş Savaşı örneği

Mustafa Cengiz'den Kurtuluş Savaşı örneği Galatasaray Mali Genel Kurulu'nda konuşan Başkan Mustafa Cengiz'in, Gomis'in imza töreniyle ilgili yaptığı benzetme izleyenleri şaşırttı.

Mustafa Cengiz'den iddialı sözler! Yapamazsam bırakırım

Mustafa Cengiz'den iddialı sözler! Yapamazsam bırakırım Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Sarı-Kırmızılı kulübün 2018 yılı olağan mali genel kurulunda önemli açıklamalar yaptı.

Mustafa Cengiz'den çarpıcı açıklamalar

Mustafa Cengiz'den çarpıcı açıklamalar Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, A Spor'da katıldığı televizyon programında açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'dan menajerlere boykot!

Galatasaray'dan menajerlere boykot! Selçuk İnan'ın menajeri Batur Altıparmak'tan sonra ünlü menajer Ahmet Bulut da Galatasaray'a dava açtı. Bu hamle sonrası başkan Mustafa Cengiz menajerler konusunda flaş bir karar aldı.

Mustafa Cengiz'den menajerlere sert tepki!

Mustafa Cengiz'den menajerlere sert tepki! Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, sermaye artırımından elde ettikleri gelir sonrası birçok menajerin alacakları için kulübün kapısına dayandığını söyledi.

Galatasaray’da tarihi kongre öncesinde sunum kavgası!

Galatasaray’da tarihi kongre öncesinde sunum kavgası! Galatasaray'da 31 Mart'ta gerçekleştirilecek tarihi mali genel kurul öncesinde eski ve yeni yönetim arasında kriz patlak verdi! İbra edilmeme tehlikesi yaşayan Dursun Özbek ve ekibi ile Mustafa Cengiz kurmayları arasında tartışma yaşanıyor.