Mustafa Cengiz

UEFA'nın Galatasaray kararını Mustafa Cengiz açıkladı

UEFA'nın Galatasaray kararını Mustafa Cengiz açıkladı Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz UEFA'nın Sarı-Kırmızılı takım ile ilgili verdiği kararı açıkladı.

Galatasaray'da 4 isim başkanlığa aday oldu! İşte listeler...

Galatasaray'da 4 isim başkanlığa aday oldu! İşte listeler... Galatasaray Kulübünün 19 Mayıs'ta, çoğunluk sağlanamaması durumunda ise 26 Mayıs'ta yapılacak seçimli olağan genel kurulunda başkanlığa, mevcut başkan Mustafa Cengiz, eski başkan Dursun Özbek ile Ozan Korkut ve Ali Fatinoğlu aday oldu.

Dursun Özbek Galatasaray’a başkan adayı olduğunu açıkladı

Dursun Özbek Galatasaray’a başkan adayı olduğunu açıkladı Galatasaray Eski Başkanı Dursun Özbek, Galatasaray'ın 26 Mayıs'ta yapılacak seçiminde başkan adayı olduğunu açıkladı.

Mustafa Cengiz'den seçim öncesi dev hamle

Mustafa Cengiz'den seçim öncesi dev hamle Ocak ayında yapılan olağanüstü seçimli kongre ile Galatasaray Spor Kulübü Başkanı olan Mustafa Cengiz, Mayıs ayında yapılacak seçimli kongrede Adnan Öztürk ile tek liste yapma kararı aldı.

Dursun Özbek yeniden aday oluyor

Dursun Özbek yeniden aday oluyor Bir önceki seçimde koltuğu Mustafa Cengiz'e kaptıran Dursun Özbek, yeniden aday olmaya karar verdi. Özbek, takımı etkilememek için sezon sonuna kadar lansman yapmamayı düşünüyor.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz trafik kazası geçirdi

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz trafik kazası geçirdi Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in Beşiktaş derbisi sonrası evine dönerken trafik kazası geçirdiği öğrenildi.

AB'den Galatasaray'a teşekkür mektubu

AB'den Galatasaray'a teşekkür mektubu Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'e, Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger'den, Suriyeli çocuklar için yapılan organizasyon nedeniyle teşekkür mektubu geldi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER