Mustafa Cengiz

Mustafa Cengiz Divan Kurulu Toplantısı'nda bomba açıklamalar!

Mustafa Cengiz Divan Kurulu Toplantısı'nda bomba açıklamalar! Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz Şubat ayı olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz UEFA’ya gidiyor

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz UEFA’ya gidiyor İki sezon önce Avrupa Kupalarından men cezası alan ve bir kez daha böyle bir yaptırım ile karşılaşmak istemeyen Galatasaray bu kez ipi sıkı tutuyor.

Galatasaray taraftarını yıkan görüntü

Galatasaray taraftarını yıkan görüntü Boğaziçi’nde kaderine terkedilen Galatasaray Adası, tam bir ‘çöp ada’ya dönüşmüş vaziyette. Adayı bu halde gören vatandaşlar, çirkin görüntünün ortadan kaldırılmasını istiyorlar.

Ndiaye’den gelen para kasaya girmeden uçtu gitti!

Ndiaye’den gelen para kasaya girmeden uçtu gitti! Galatasaray Yönetimi'ne yaklaşık 25 milyon lira kasa kolaylığı sağlayıp rahatlatan Abdurrahim Albayrak, Ndiaye'den gelen paradan alacağını kesti.

Mustafa Cengiz Ünal Çeviköz'ü istifa ettirdi!

Mustafa Cengiz Ünal Çeviköz'ü istifa ettirdi! Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, iletişimden sorumlu başkan yardımcısı Ünal Çeviköz'ün istifasını istedi.

Mustafa Cengiz'den ihanet açıklaması!

Mustafa Cengiz'den ihanet açıklaması! Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, katıldığı canlı yayında Cavanda transferi hakkında flaş açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'da Mustafa Cengiz'den radikal kararlar!

Galatasaray'da Mustafa Cengiz'den radikal kararlar! Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, transferde kendi kurallarından vazgeçmedi. Özbek dönemindeki 'puan başına bonus' içeren sözleşmelere, "Galatasaray her maçını kazanmaya oynar. Bizim oyuncumuz beraberlik için para alamaz" diyerek karşı çıkan Cengiz, Yuto Nagatomo'nun anlaşmasına özel prim maddesi koydurmadı.