Mustafa Cengiz

Galatasaray'da Avrupa alarmı!

Galatasaray'da Avrupa alarmı! UEFA kontrol Kurulu'nun, 1+1 yıllık cezanın ikinci bölümünün uygulanması için tavsiye verdiği belirtildi. Başkan 9 Mart'ta Nyon'a gidip UEFA'ya savunma yapacak.

Mustafa Cengiz'den UEFA açıklaması

Mustafa Cengiz'den UEFA açıklaması Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve yönetim kurulu üyeleri, GSSTORE’lar ile koordinasyonun sağlanması ve yaşanan sorunların çözüme kavuşturulması amacıyla Türkiye’nin dört bir yanındaki GSSTORE’ların temsilcileriyle bir araya geldi.

Mustafa Cengiz'den olay yaratacak sözler

Mustafa Cengiz'den olay yaratacak sözler Spor Toto Süper Lig takımlarından Galatasaray'ın başkanı Mustafa Cengiz, son haftalarda tartışma konusu olan hakemlerin performansı hakkında açıklamalarda bulundu.

Ndiaye'den Galatasaray itirafı

Ndiaye'den Galatasaray itirafı Devre arasında Galatasaray'dan Stoke City'ye 16 milyon euro karşılığında transfer olan Ndiaye, parasını alamadığı için sarı-kırmızılı kulüpten ayrıldığını açıkladı.

Galatasaray'ın yıldızı Rodrigues'e 4 transfer teklifi!

Galatasaray'ın yıldızı Rodrigues'e 4 transfer teklifi! UEFA’dan ‘transfer sınırlaması’ çıkmasına kesin gözüyle bakan Galatasaray, umudunu 27 yaşındaki oyuncu Garry Rodrigues'in iyi bir rakama satılmasına bağladı. Sarı kırmızılı takımın futbolcusu için 4 kulübün devrede olduğu belirtildi.

UEFA'dan Galatasaray'a kötü haber!

UEFA'dan Galatasaray'a kötü haber! Galatasaray'ı içinde bulunduğu ekonomik çıkmazdan kurtarmak için çare arayan başkan Mustafa Cengiz, göreve gelir gelmez mali tabloları inceleme altına aldı. UEFA ile 9 Mart'ta masaya oturacak olan Cengiz, yapılan detaylı araştırma sonucu vahim rakamlara ulaştı…

Dursun Özbek’ten tartışma yaratan iddialara yanıt

Dursun Özbek’ten tartışma yaratan iddialara yanıt Galatasaray eski başkanı Dursun Özbek, Divan Kurulu'nda yaptığı açıklamalarla kendi dönemindeki yönetime yöneltilen suçlamalara yanıt verdi.