Mustafa Cengiz

Mustafa Cengiz Rıza Kocaoğlu'na sahip çıktı

Mustafa Cengiz Rıza Kocaoğlu'na sahip çıktı Şampiyonluk gecesinde basın konuşmasını kesen Rıza Kocaoğlu hakkında konuşan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, ünlü oyuncu için bakın neler söyledi...

Mustafa Cengiz'den taraftara UEFA müjdesi

Mustafa Cengiz'den taraftara UEFA müjdesi Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, şampiyonluğun ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Fatih Terim'in 7. şampiyonluğuna imza attı

Fatih Terim'in 7. şampiyonluğuna imza attı Şampiyon Galatasaray, sezon içerisinde hem başkanını hem teknik direktörünü değiştirdi. Fatih Terim 'Nerede kalmıştık?' tweetiyle geldi 7. şampiyonluğunu aldı!

Mustafa Cengiz UEFA toplantısından çıkan kararı açıkladı

Mustafa Cengiz UEFA toplantısından çıkan kararı açıkladı Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, UEFA'yla anlaşmaya vardıklarını ve Galatasaray'ın Avrupa katılmasının önünde bir engel olmadığını açıkladı.

Galatasaray'dan dev şölen! Başkan açıkladı

Galatasaray'dan dev şölen! Başkan açıkladı Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, "Cumartesi günü stadımızda taraftarlarımız için dev bir şölen hazırlıyoruz." dedi.

Galatasaray'da 4 adayın tek ortak noktası Fatih Terim

Galatasaray'da 4 adayın tek ortak noktası Fatih Terim Şampiyonluk için geri sayıma geçen Galatasaray’da, seçime de 2 haftadan az bir süre kaldı. Genel kurul öncesi 4 adayın tek ortak noktası ise Fatih Terim. Kim başkan olursa olsun, tecrübeli hocayla yola devam edecek.

Mustafa Cengiz'den Galatasaray başkanlığı için şok benzetme!

Mustafa Cengiz'den Galatasaray başkanlığı için şok benzetme! Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, başkanlık için öyle bir benzetme yaptı ki çok konuşulacak cinsten.

TREND HABERLER
TREND HABERLER