Mustafa Cengiz

Mustafa Cengiz UEFA toplantısından çıkan kararı açıkladı

Mustafa Cengiz UEFA toplantısından çıkan kararı açıkladı Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, UEFA'yla anlaşmaya vardıklarını ve Galatasaray'ın Avrupa katılmasının önünde bir engel olmadığını açıkladı.

Galatasaray'dan dev şölen! Başkan açıkladı

Galatasaray'dan dev şölen! Başkan açıkladı Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, "Cumartesi günü stadımızda taraftarlarımız için dev bir şölen hazırlıyoruz." dedi.

Galatasaray'da 4 adayın tek ortak noktası Fatih Terim

Galatasaray'da 4 adayın tek ortak noktası Fatih Terim Şampiyonluk için geri sayıma geçen Galatasaray’da, seçime de 2 haftadan az bir süre kaldı. Genel kurul öncesi 4 adayın tek ortak noktası ise Fatih Terim. Kim başkan olursa olsun, tecrübeli hocayla yola devam edecek.

Mustafa Cengiz'den Galatasaray başkanlığı için şok benzetme!

Mustafa Cengiz'den Galatasaray başkanlığı için şok benzetme! Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, başkanlık için öyle bir benzetme yaptı ki çok konuşulacak cinsten.

UEFA'nın Galatasaray kararını Mustafa Cengiz açıkladı

UEFA'nın Galatasaray kararını Mustafa Cengiz açıkladı Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz UEFA'nın Sarı-Kırmızılı takım ile ilgili verdiği kararı açıkladı.

Galatasaray'da 4 isim başkanlığa aday oldu! İşte listeler...

Galatasaray'da 4 isim başkanlığa aday oldu! İşte listeler... Galatasaray Kulübünün 19 Mayıs'ta, çoğunluk sağlanamaması durumunda ise 26 Mayıs'ta yapılacak seçimli olağan genel kurulunda başkanlığa, mevcut başkan Mustafa Cengiz, eski başkan Dursun Özbek ile Ozan Korkut ve Ali Fatinoğlu aday oldu.

Dursun Özbek Galatasaray’a başkan adayı olduğunu açıkladı

Dursun Özbek Galatasaray’a başkan adayı olduğunu açıkladı Galatasaray Eski Başkanı Dursun Özbek, Galatasaray'ın 26 Mayıs'ta yapılacak seçiminde başkan adayı olduğunu açıkladı.