Mustafa Cengiz

Mustafa Cengiz'den transfer açıklaması!

Mustafa Cengiz'den transfer açıklaması! Mustafa Cengiz, Spor Toto Süper Lig'de 2018-2019 sezonunun açılışında 3-1 kazandıkları MKE Ankaragücü maçının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Mustafa Cengiz Şampiyonlar Ligi hedefini açıkladı

Mustafa Cengiz Şampiyonlar Ligi hedefini açıkladı Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Şampiyonlar Ligi'nde hedeflerinin gidebilecekleri yere kadar ilerlemek olduğunu söyledi.

Mustafa Cengiz'den Milan açıklaması

Mustafa Cengiz'den Milan açıklaması G.Saray Başkanı Mustafa Cengiz, İtalyan ekibi Milan'a CAS duruşması öncesinde destek olduklarını ve böylece aldıkları cezadan kurtulduklarını ifade etti.

Mustafa Cengiz: Devler Ligi'nde final oynayabiliriz

Mustafa Cengiz: Devler Ligi'nde final oynayabiliriz Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, mevcut kadroyla Şampiyonlar Ligi'nde finale çıkabileceklerini ifade etti.

Mustafa Cengiz flaş UEFA açıklaması

Mustafa Cengiz flaş UEFA açıklaması Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Galatasaray Taraftarlar Dernekleri toplantısında konuştu.

Galatasaray'da Mustafa Cengiz isyan etti

Galatasaray'da Mustafa Cengiz isyan etti Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, borçların yükseldiğini belirterek, "Sadece bir bankaya 7 yıllık süreçte kullandığımız kredi için 220 milyon TL ödemişiz, 240 milyon TL daha da ödeyeceğiz. Borç bittiğinde sadece bir bankaya toplam 460 milyon TL ödeme yapılmış olacak. Bu parayla Galatasaray banka kurar" dedi.

Mustafa Cengiz'den UEFA açıklaması!

Mustafa Cengiz'den UEFA açıklaması! Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz basın toplantısı düzenledi.