Mustafa Cengiz

Mustafa Cengiz'den Milan açıklaması

Mustafa Cengiz'den Milan açıklaması G.Saray Başkanı Mustafa Cengiz, İtalyan ekibi Milan'a CAS duruşması öncesinde destek olduklarını ve böylece aldıkları cezadan kurtulduklarını ifade etti.

Mustafa Cengiz: Devler Ligi'nde final oynayabiliriz

Mustafa Cengiz: Devler Ligi'nde final oynayabiliriz Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, mevcut kadroyla Şampiyonlar Ligi'nde finale çıkabileceklerini ifade etti.

Mustafa Cengiz flaş UEFA açıklaması

Mustafa Cengiz flaş UEFA açıklaması Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Galatasaray Taraftarlar Dernekleri toplantısında konuştu.

Galatasaray'da Mustafa Cengiz isyan etti

Galatasaray'da Mustafa Cengiz isyan etti Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, borçların yükseldiğini belirterek, "Sadece bir bankaya 7 yıllık süreçte kullandığımız kredi için 220 milyon TL ödemişiz, 240 milyon TL daha da ödeyeceğiz. Borç bittiğinde sadece bir bankaya toplam 460 milyon TL ödeme yapılmış olacak. Bu parayla Galatasaray banka kurar" dedi.

Mustafa Cengiz'den UEFA açıklaması!

Mustafa Cengiz'den UEFA açıklaması! Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz basın toplantısı düzenledi.

Galatasaray'da yeni sözleşme dönemi

Galatasaray'da yeni sözleşme dönemi Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, yeni yapılacak transferlerde oyuncuların ev kirası, uçak biletleri, özel araç ve diğer masraflarının karşılanmayacağını ifade etti.

Galatasaray'dan UEFA'ya ültimatom

Galatasaray'dan UEFA'ya ültimatom Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, UEFA'nın Finansal Fair Play (FFP) kapsamında sarı-kırmızılı ekibin dosyasını yeniden incelemesi hakkında konuştu. Mustafa Cengiz, UEFA'nın daha önce yapılan anlaşmadan farklı bir karar almasını beklemediğini belirtti.