Mustafa Cengiz

Galatasaray'dan 4 transfer birden! Anlaşma sağlandı

Galatasaray'dan 4 transfer birden! Anlaşma sağlandı Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluk yarışını sürdüren Galatasaray, gelecek sezona da iddialı girmenin hesaplarını yapıyor. Bu doğrultuda teknik direktör Fatih Terim ve scout ekibi transfer çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Sarı-Kırmızılılar Almanya'dan 4 gurbetçi futbolcuyla prensip anlaşmasına vardı..

Taraftardan Mustafa Cengiz'e destek

Taraftardan Mustafa Cengiz'e destek Galatasaray Erkek Voleybol Takımı, CEV Kupası finalinin rövanşında Trentino Itas ekibini ağırlarken taraftarlar başkan Mustafa Cengiz ve yönetimine destek verdi.

Galatasaray’da istifa sesleri

Galatasaray’da istifa sesleri Kulüp Başkanı Mustafa Cengiz’in hukuki olarak mücadeleye gireceklerini açıklamasından sonra yönetim içerisinde farklı görüşler olduğu ortaya çıktı.

Mustafa Cengiz'den bomba açıklamalar

Mustafa Cengiz'den bomba açıklamalar Mali Genel Kurul'da yönetsel bakımdan ibra edilmeyen Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, 5 dakika süren bir basın toplantısı düzenledi. Cengiz görevinin başında olduğunu belirterek yönetim olarak hukuki mücadelelerini sürdüreceklerinin altını çizdi.

Mustafa Cengiz'den bomba açıklamalar

Flaş açıklamalar! Tüm kamuoyuna ilan ediyorum... Mali Genel Kurul'da yönetsel bakımdan ibra edilmeyen Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, 5 dakika süren bir basın toplantısı düzenledi. Cengiz görevinin başında olduğunu belirterek yönetim olarak hukuki mücadelelerini sürdüreceklerinin altını çizdi.

Galatasaray Yönetimi ibra edilmemeyi mahkemeye taşıyor

Yönetim mahkemeye gidiyor! Kanıt bu video Galatasaray'da yönetimin ibra edilmemesine yol açan oylamada 'evet'lerin fazla olduğu, ortaya çıkan bir video ile gündeme geldi. Cengiz yönetimi bu video ile mahkemeye gidecek.

Adnan Polat sessizliğini bozdu! Olacağı buydu...

Adnan Polat sessizliğini bozdu! Olacağı buydu... Galatasaray eski Başkanı, kendi dönemlerinde mahkemenin ibrasızlığı geçersiz saydığını ancak bu kez denetim kurulunun da ibra edilmediğini dile getirdi. Polat, “Erken seçim kararı almak zorundalar” ifadesini kullandı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER