Mustafa Cengiz

Mustafa Cengiz'den bomba açıklamalar

Mustafa Cengiz'den bomba açıklamalar Mali Genel Kurul'da yönetsel bakımdan ibra edilmeyen Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, 5 dakika süren bir basın toplantısı düzenledi. Cengiz görevinin başında olduğunu belirterek yönetim olarak hukuki mücadelelerini sürdüreceklerinin altını çizdi.

Mustafa Cengiz'den bomba açıklamalar

Flaş açıklamalar! Tüm kamuoyuna ilan ediyorum... Mali Genel Kurul'da yönetsel bakımdan ibra edilmeyen Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, 5 dakika süren bir basın toplantısı düzenledi. Cengiz görevinin başında olduğunu belirterek yönetim olarak hukuki mücadelelerini sürdüreceklerinin altını çizdi.

Galatasaray Yönetimi ibra edilmemeyi mahkemeye taşıyor

Yönetim mahkemeye gidiyor! Kanıt bu video Galatasaray'da yönetimin ibra edilmemesine yol açan oylamada 'evet'lerin fazla olduğu, ortaya çıkan bir video ile gündeme geldi. Cengiz yönetimi bu video ile mahkemeye gidecek.

Adnan Polat sessizliğini bozdu! Olacağı buydu...

Adnan Polat sessizliğini bozdu! Olacağı buydu... Galatasaray eski Başkanı, kendi dönemlerinde mahkemenin ibrasızlığı geçersiz saydığını ancak bu kez denetim kurulunun da ibra edilmediğini dile getirdi. Polat, “Erken seçim kararı almak zorundalar” ifadesini kullandı.

Mustafa Cengiz yönetimi yönetsel bakımdan ibra edilmedi

Mustafa Cengiz'e büyük şok! G.Saray seçime gidiyor Galatasaray'da Mustafa Cengiz yönetimi mali yönden ibra edilirken, yönetsel yönden 358 oyla ibra edilmedi.

Mustafa Cengiz müjdeyi verdi! Men cezası almayacağız

Mustafa Cengiz açıkladı! Men cezası mı geliyor? Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, GS TV'ye "CAS'a itirazımız kabul edildi. Yeniden yargılama yapılmayacak. Yapılandırma anlaşması devam edecek. Men cezası almamız söz konusu değil" dedi.

Mustafa Cengiz'den Ali Koç'un 'kurnazlık' açıklamasına cevap

Mustafa Cengiz'den Ali Koç'a flaş yanıt Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, UEFA Avrupa Ligin'de oynanacak Benfica maçı öncesi önemli açıklamalarda bulundu.