Mustafa Cengiz

Beşiktaş'tan dikkat çeken paylaşım!

Beşiktaş'tan olay paylaşım! Şerefimizle oynar... Beşiktaş'ın Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in konuşmasının ardından yaptığı paylaşım dikkat çekti.

Mustafa Cengiz'den Falcao cevabı

Mustafa Cengiz'den Falcao cevabı Galatasaray Futbol Takımı’nın yeni göğüs sponsoru Terra Pizza oldu. Bu anlaşmaya göre sarı-kırmızılılar, 1+1 futbol sezon için toplam 38 milyon TL kazanacak. Törende sarı-kırmızlı camianın başkanı Mustafa Cengiz açıklamalarda bulundu.

Mustafa Cengiz'den Falcao açıklaması

Mustafa Cengiz'den Falcao açıklaması Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'den Galatasaray'ın transfer listesinde bir numaralı ismi olan Radamel Falcao'yle ilgili açıklamalarda bulundu.

Ali Koç Fenerbahçe taraftarına transfer müjdesi verip Mustafa Cengiz'i bombaladı

Ali Koç taraftara transfer müjdesi verip Mustafa Cengiz'i bombaladı Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, ''Bir ya da iki stoper, bir 6 numara, bir forvet daha alacağız.'' derken Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'e de göndermede bulundu.

Mustafa Cengiz'den flaş transfer açıklaması

Mustafa Cengiz'den flaş transfer açıklaması Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, yeni transferler Ryan Babel, Adem Büyük ve Laventine Ozornwafor ile bir araya geldi. Başkan ve sarı-kırmızılıların yeni transferleri açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'ı sarsan yolsuzluk

Galatasaray'ı sarsan yolsuzluk Galatasaray Kulübü, divan kurulu üyelerine birer mektup göndererek, kombine kart satışlarında son iki yılda yolsuzluk yapıldığının tespit edildiğini duyurdu.

Galatasaray'da 'transfer yetkisini kullanamama' talebi

Galatasaray'da büyük tehlike! Transfer yetkisi... Galatasaray Kulübü'nde başkan Mustafa Cengiz ve yönetimi, 'transfer yetkisini kullanamama' tehlikesi ile karşı karşıya kaldı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER