Mustafa Cengiz

Ali Koç Fenerbahçe taraftarına transfer müjdesi verip Mustafa Cengiz'i bombaladı

Ali Koç taraftara transfer müjdesi verip Mustafa Cengiz'i bombaladı Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, ''Bir ya da iki stoper, bir 6 numara, bir forvet daha alacağız.'' derken Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'e de göndermede bulundu.

Mustafa Cengiz'den flaş transfer açıklaması

Mustafa Cengiz'den flaş transfer açıklaması Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, yeni transferler Ryan Babel, Adem Büyük ve Laventine Ozornwafor ile bir araya geldi. Başkan ve sarı-kırmızılıların yeni transferleri açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'ı sarsan yolsuzluk

Galatasaray'ı sarsan yolsuzluk Galatasaray Kulübü, divan kurulu üyelerine birer mektup göndererek, kombine kart satışlarında son iki yılda yolsuzluk yapıldığının tespit edildiğini duyurdu.

Galatasaray'da 'transfer yetkisini kullanamama' talebi

Galatasaray'da büyük tehlike! Transfer yetkisi... Galatasaray Kulübü'nde başkan Mustafa Cengiz ve yönetimi, 'transfer yetkisini kullanamama' tehlikesi ile karşı karşıya kaldı.

Mustafa Cengiz'den iptal edilen 2 gole gönderme

Mustafa Cengiz'den iptal edilen 2 gole gönderme Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz şampiyonluğu kazandıkları Başakşehir maçından sonra yaptığı açıklamada iptal edilen 2 gole gönderme yaptı..

Mustafa Cengiz Divan Kurulu'nda yaşanan tartışmalar ile ilgili konuştu

Mustafa Cengiz patladı! Tarikatımız Galatasaray’dır Galatasaray Kulüp Başkanı Mustafa Cengiz, Divan Kurulu'nda yaşanan tartışmalar ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.. "Bizim siyasetimiz Galatasaray’dır" diyen Mustafa Cengiz'in açıklamalarından derlediklerimiz haberimizde...

Mustafa Cengiz'den flaş açıklama!

Mustafa Cengiz'den flaş açıklama! Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Merkez Hakem Kurulu'nu ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada, "MHK Başkanı Sabri Çelik, Mustafa Çulcu ve Muhittin Boşat ile görüştük. Bir açıklama yapacağız. Şu anda gidip değerlendirme yapmamız gerekiyor" dedi.