Mustafa Cengiz

TT Stadı'nda Başkan Cengiz ve yönetime destek

TT Stadı'nda Başkan Cengiz ve yönetime destek Galatasaraylı taraftarlar, yaptıkları tezahürat ve açtıkları pankartlarla yıllık olağan mali genel kurulda idari yönden ibra edilmeyen kulüp başkanı Mustafa Cengiz ve yönetimine destek verdi.

Galatasaray'dan kayyum açıklaması

Galatasaray'dan kayyum açıklaması Galatasaray, mali genel kurulda yönetimin idari açıdan ibra edilmemesinin ardından gündeme gelen kulübe kayyum atanacağı iddialarının asılsız olduğu bildirildi.

Galatasaray'da transferler dondu

G.Saray'da ibra sıkıntısı! Transferleri etkiledi Yönetime ibrasızlık, transfer çalışmalarının da askıya alınmasına neden oldu. Sözleşmesi bitenler, kiralık futbolcular ve yeni transferler için beklemeye geçildi.

Galatasaray'dan 4 transfer birden! Anlaşma sağlandı

Galatasaray'dan 4 transfer birden! Anlaşma sağlandı Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluk yarışını sürdüren Galatasaray, gelecek sezona da iddialı girmenin hesaplarını yapıyor. Bu doğrultuda teknik direktör Fatih Terim ve scout ekibi transfer çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Sarı-Kırmızılılar Almanya'dan 4 gurbetçi futbolcuyla prensip anlaşmasına vardı..

Taraftardan Mustafa Cengiz'e destek

Taraftardan Mustafa Cengiz'e destek Galatasaray Erkek Voleybol Takımı, CEV Kupası finalinin rövanşında Trentino Itas ekibini ağırlarken taraftarlar başkan Mustafa Cengiz ve yönetimine destek verdi.

Galatasaray’da istifa sesleri

Galatasaray’da istifa sesleri Kulüp Başkanı Mustafa Cengiz’in hukuki olarak mücadeleye gireceklerini açıklamasından sonra yönetim içerisinde farklı görüşler olduğu ortaya çıktı.

Mustafa Cengiz'den bomba açıklamalar

Mustafa Cengiz'den bomba açıklamalar Mali Genel Kurul'da yönetsel bakımdan ibra edilmeyen Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, 5 dakika süren bir basın toplantısı düzenledi. Cengiz görevinin başında olduğunu belirterek yönetim olarak hukuki mücadelelerini sürdüreceklerinin altını çizdi.