Corona Virüs

Sergen Yalçın'dan corona virüs testi açıklaması

Sergen Yalçın'dan corona virüs testi açıklaması Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın, Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in corona virüs testinin pozitif çıkmaısnın ardından önemli açıklamalarda bulundu. Fatih Terim'e geçmiş olsun dileklerini iletirken kendisinin de test yaptıracağını açıkladı.

Fatih Terim için tek yürek oldular!

Fatih Terim için tek yürek oldular! Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim için spor camiası tek yürek oldu! Sarı kırmızılılar dışında rakip takımların taraftarı bile tecrübeli hoca için destek mesajı paylaştı. İşte sosyal medyada Fatih Terim için yapılan destek paylaşımları...

Kızları ateş püskürdü! 'Allah belanızı versin...'

Kızları ateş püskürdü! 'Allah belanızı versin...' Corona virüs testinin pozitif çıkmasının ardından Fatih Terim'in kızları sosyal medya hesabından ateş püskürdü. Buse Terim 'Nefesim daralıyor ve hayatımın en kötü saniyelerini yaşıyorum' şeklinde ifadeler kullanırken Merve Terim ise 'Sizin Allah belanızı versin! Hepiniz Allahınızdan bulun!' ifadelerini kullandı.

Spor dünyasından Fatih Terim için geçmiş olsun mesajları

Spor dünyasından Fatih Terim için geçmiş olsun mesajları Fatih Terim'in corona virüs testinin pozitif çıkmasının ardından spor dünyasından Fatih Terim için geçmiş olsun mesajları geldi. İşte Fatih Terim için kulüplerin yayınladığı geçmiş olsun mesajları...

Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin'den dua çağrısı

Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin'den dua çağrısı Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in corona virüs testinin pozitif çıkmasının ardından kızı Merve Terim Çetin, babası için herkese bir çağrıda bulundu. Merve Terim Çetin 'dualarınızda babam da olsun' ifadelerini kullandı.

Fatih Terim’in corona virüs testinin sonucu belli oldu

Fatih Terim’in corona virüs testinin sonucu belli oldu Galatasaray'da 2. Başkan Abdurrahim Albayrak ve eşinin corona virüs testinin pozitif çıkmasının ardından alarma durumuna geçildi. Albayrak'ın aynı zamanda yakın arkadaşı da olan Sarı Kırmızılılar'ın teknik direktörü Fatih Terim de tedbir amaçlı olarak test yaptırdı. Testin sonucu belli oldu.

Abdurrahim Albayrak'a corona virüs şoku!

Abdurrahim Albayrak'a corona virüs şoku! Galatasaray Spor Kulübü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak'ta Corona virüsü (Covid-19) tespit edildiği ve çiftin tedavi altına alındığı öğrenildi. 65 yaşındaki Abdurrahim Albayrak'ın ilk testi negatif çıkmıştı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER