Corona Virüs

UEFA'dan Finansal Fair Play kararı! Corona virüsü...

UEFA'dan Finansal Fair Play kararı! Corona virüsü... Corona virüsün Avrupa futboluna etkileri devam ediyor. Avrupa'nın hemen her liginde erteleme kararı alınmasının ardından UEFA, Finansal Fair Play konusunda kulüplere yardımcı olmaya hazırlanıyor.

Adil Rami'nin corona virüsü çaresizliği! 'Çocuklarımı özledim'

Adil Rami'nin corona virüsü çaresizliği! 'Çocuklarımı özledim' Sezon başında Fenerbahçe'ye transfer olan ancak beklentileri karşılayamayınca Rus ekibi Sochi'ye transfer olan Adil Rami, çocuklarını çok özlediğini ancak corona virüsü tedbirleri sebebiyle ülkesine dönemediğini ifade etti.

NBA'de koronavirüs vakası 14'e yükseldi

NBA'de koronavirüs vakası 14'e yükseldi Amerikan Basketbol Ligi (NBA) takımlarından Los Angeles Lakers'ın iki oyuncusunda daha yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tespit edildi. İsimleri saklı tutulan oyuncularla birlikte NBA'de toplam salgın vakası 14'e yükseldi.

Corona virüsüne yakalanan futbolcu hayatı boyunca futbol oynayamaz!

'Corona virüsü bir futbolcunun hayatını bitirebilir' Wuhan'da başlayıp hızla bütün yayılan COVID-19 yani corona virüsü ile ilgili Prof. Ateş Kara çok kritik açıklamalarda bulundu. Prof. Ateş Kara'ya göre corona virüsü geçiren bir futbolcu hayatı boyunca futbol oynayamama riski çok yüksek.

Formula 1'de ertelenen yarış sayısı 7'ye yükseldi

Formula 1'de ertelenen yarış sayısı 7'ye yükseldi Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle ilk 4 ayağı ertelenen 2020 Formula 1 Dünya Şampiyonası'nın, 5, 6 ve 7. yarışları da planlanan tarihte yapılamayacak.

Radamel Falcao'ya corona virüsü şoku!

Radamel Falcao'ya corona virüsü şoku! Tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüsü Galatasaraylı yıldız futbolcu Radamel Falcao'yu da etkiledi.

Süper Lig'de maçlar ertelendi! Lig ne zaman başlayacak?

Süper Lig'de maçlar ertelendi! Lig ne zaman başlayacak? Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Süper Lig'in ertelendiğini açıkladı. Futbol ile birlikte basketbol ve voleybol ligleri de ertelenirken süre hakkında tarih verilmedi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER