Corona Virüs

Sergen Yalçın verdiği cevapla herkesi kahkahaya boğdu

Sergen Yalçın verdiği cevapla herkesi kahkahaya boğdu Siyah beyazlıların teknik direktörü Sergen Yalçın canlı yayına bağlanarak Beşiktaş camiasının ve futbolcularının corona virüs ile ilgili aldığı tedbirleri konuştu. Sergen Yalçın ayrıca oyuncularının ne yaptığı ile ilgili sorulan soruya öyle bir cevap verdi ki tüm stüdyo kahkahaya boğuldu.

İşte Vedat Muriqi ve Serdar Aziz’in corona virüs testi sonucu!

Corona virüs testinin sonucunu paylaştı! Fenerbahçe’nin iki yıldız oyuncusu Vedat Muriqi ve Serdar Aziz tüm dünyayı etkisi altına alan COVID 19 yani corona virüs testi yaptırdı. Sonucunu ise iki yıldız oyuncunun menajeri Haluk Canatar sosyal medya hesabından hayranlarıyla paylaştı.

Ersun Yanal’dan ‘corona virüs’ mesajı!

Ersun Yanal’dan ‘corona virüs’ mesajı! Sarı lacivertlilerdeki görevinden ayrılan Ersun Yanal tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüs ile ilgili hayranlarına önlem almaları konusunda uyarılarda bulundu.

Fatih Terim corona virüs teşhisi konmadan önce neler yaşadı?

Corona virüs teşhisi konmadan önce neler yaşadı? Galatasaray ikinci başkanı Abdurrahim Albayrak ve teknik direktör Fatih Terim'in corona virüs testinin pozitif çıkması pek çok spor severi üzdü. Peki Fatih Terim'e corona virüs teşhisi konmadan önce tecrübeli hoca neler yaşadı?

Arda Turan Fatih Terim ile yaptığı görüşmeyi anlattı

Arda Turan Fatih Terim ile yaptığı görüşmeyi anlattı Corona virüs testi yaptıran ve sonucunun pozitif çıktığı Fatih Terim ile ilgili Arda Turan'dan önemli açıklamalar geldi. Arda Turan, Fatih Terim ile yaptığı o görüşmeyi anlattı. Ayrıca tecrübeli hoca için övgü dolu sözler söyledi.

Beşiktaşlı yöneticiden corona virüs açıklaması!

Beşiktaşlı yöneticiden corona virüs açıklaması! Fatih Terim'in corona virüs testinin pozitif çıkmasının ardından 15 Mart'ta Galatasaray ile derbide mücadele eden Beşiktaş'ta yönetici Emre Kocadağ'dan siyah beyazlı camia ile ilgili bir açıklama geldi.

Messi corona virüs sebebiyle sakalından vazgeçti

Messi corona virüs sebebiyle sakalından vazgeçti Spor dünyasını da olumsuz yönde etkileyen corona virüsten korunmak için dünyaca ünlü yıldız futbolcu Lionel Messi de önlemlerini almaya devam ediyor. Messi'nin corona virüsten korunmak için sakallarından vazgeçtiği öğrenildi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER